CSGO Aim Hack Kodu Tek Atan En Basit Yöntem (2021 Güncel)

CSGO Aim Hack Kodu Tek Atan En Basit Yöntem (2021 Güncel)

CS Go Aim Hack Kodu nedir ve ne işe yarar? Aim Hack Kodu nasıl kullanılır sorularının cevaplarını yazımız içeriğinde net bir şekilde bulabileceksiniz. Arkadaşlarınızla veya başkalarıyla CSGO oynarken onları nasıl şaşırtabilirsiniz tabii ki CS GO Aim Hack Kodu ile! Yalnız unutmadan belirtmemizde fayda var. Bu kod sadece botlarla oynarken veya sizin kurmuş olduğunuz odalarda geçerli olacaktır, bunun haricinde herhangi farklı sunucularda işlev görmez.

CS GO oyununda en eğlenceli anlardan birisi de birçok hile koduna yanıt vermesi olarak değerlendiriliyor. CS GO aim hack kodu ile özel bir atölyede oyunu oynarken bu nişan hilesi ile arkadaşlarınızı trollemeniz çok basit olacak. Bu kod sayesinde oyunculara nişan almanıza gerek kalmayacak. Oyuncunun herhangi bir yerine nişan alıp ateş ettiğinizde otomatik olarak kod devreye girdiğinde oyuncunun kafasına mermi isabet edecek ve kafadan aldığı darbe ile bir vuruşla ölecektir.

Aim Hack kodunu aktifleştirmek için öncelikli olarak CS GO konsol açmanız gerekmektedir. Bunun için ekranda sağ üst köşede yer alan "Ayarlar" -> "Oyun Ayarları" -> "Geliştirici Konsolunu Etkinleştir" kısmından "EVET" seçimini yaparak oyun içinde konsol kullanımını aktifleştirebilirsiniz. Oyun oynarken konsolu açmak için é tuşuna basmanız gerekiyor. Bazı klavyelerde bu işlev görmediği durumlarda Q harfinin hemen solunda yer alan "Tab" tuşuna basarak da aynı işlevi görebilirsiniz.

csgo konsol açma

CSGO Aim Hack Hile Kodu Kullanımı

Bulunduğunuz oyun içerisinde geliştirici konsolunu açarak "sv_cheats 1" yazmakla işe başlayacaksınız. Bu kodla birlikte artık hile aktif edilebilecektir. Konsol aktifleştirildiğinde aşağıda yer alan kodları tek tek konsola yazarak CSGO Aim Hack hilesini açabilirsiniz.

csgo aim hack hilesi kodu

  • weapon_accuracy_nospread 1
  • weapon_debug_spread_gap 1
  • weapon_recoil_cooldown 0
  • weapon_recoil_decay1_exp 999
  • weapon_recoil_decay2_exp 999
  • weapon_recoil_decay2_lin 999
  • weapon_recoil_scale 0
  • weapon_recoil_suppression_shot 500