Cristiano Ronaldo, Los Santos sokaklarına indi!

Cristiano Ronaldo, Los Santos sokaklarına indi!

Futbol dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Cristiano Ronaldo bizleri bu sefer yeşil sahalardan değil, GTA 5'in tozlu sokaklarından selamlıyor.

Günümüze kadar Grand Theft Auto 5'in adı birçok farklı şey ile anıldı. Dünyanın en iyi dizilerinden biri olan Breaking Bad, Electronic Arts'ın yeni Need for Speed oyunu, ve daha birçok alanda GTA 5'in adını bu isimlerle birlikte andık. Bunun en büyük sebebi Rockstar Games'in GTA 5'in PC versiyonuyla oyunculara sunduğu Rockstar Editor isimli araç. Bu araç sayesinde kullanıcılar GTA 5 içinde kendi filmlerini çekebiliyorlar. Yaratıcıklarını Rockstar Editor ile birleştiren oyuncular birçok eğlenceli klibin altına imza attılar. Fakat bu haberde adı geçecek olan yaratıcı GTA 5 oyuncumuz sadece Rockstar Editor ile yetinmemiş.

GTA 5’in satışları 54 milyonu geçti!

TheFifa11videos isimli bir Youtube kullanıcısı tarafından hazırlanan bu videoda futbol dünyasının önemli isimlerinden Cristiano Ronaldo'yu Los Santos sokaklarında görüyoruz. Rockstar Editor'ın imkanlarını Cinema4D yeteneğini bir araya getiren TheFifa11videos isimli bu kullanıcı, hiçbir mod kullanmadan aşağıdan izleyebileceğiniz üzere eğlenceli bir videonun altına imza atmış. Dediğimiz gibi bu videoda izleyecekleriniz bir mod değil, sadece bir animasyon filmi. İyi seyirler.

GTA 5’in %100 Türkçe yaması yayımlandı!