COD: Advanced Warfare için yeni bir DLC yolda

COD: Advanced Warfare için yeni bir DLC yolda

Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan FPS oyunu Call of Duty serisinin son oyunu Advanced Warfare için gelecek olan üçüncü DLC paketi duyuruldu.

Sledgehammer tarafından geliştirilen Call of Duty: Advanced Warfare geçtiğımız yıl hem eski hem de yeni nenil konsollarla birlikte PC platformuna da çıkış yapmıştı. Uzun süredir kendisini İngiltere'de bir haftada en çok satan oyunlar listesinde gördüğümüz Call of Duty: Advanced Warfare için şu anda halihazırda yayımlanmış olan Havoc ve Ascendance DLC paketlerine ek olarak yeni bir üçüncü DLC paketi duyuruldu.

Supremacy isimli bu DLC paketi ile birlikte oyuna 4 yeni çoklu oyuncu haritası ekleniyor. Ek olarak DLC ile birlikte yeni Exo Grapple mekaniği geliyor ve Bruce Campbell, Exo Zombies macerasına dahil oluyor.

Call of Duty: Advanced Warfare'a gelecek Supremacy isimli bu yeni DLC ilk olarak Xbox One için yayımlanacak. Önümüzdeki hafta 2 Haziran tarihinde Xbox Live'deki yerini alacak olan Supremacy DLC'si 14,99 dolarlık fiyat etiketiyle yayımlanacak.

Eğer Call of Duty: Advanced Warfare oyununu henüz satın almadıysanız, satın almadan önce Call of Duty: Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri yazımıza bakmayı unutmayın.