Call of Duty: Infinite Warfare'ın Yeni Güncellemesi Yayınlandı

Call of Duty: Infinite Warfare'ın Yeni Güncellemesi Yayınlandı

Infinity Ward'ın geliştirdiği, Activision'un ise yayıncılığını üstlendiği, geçtiğimiz ay çıkışını gerçekleştiren Call of Duty: Infinite Warfare'ın merakla beklenen yeni güncellemesi yayınlandı.

Call of Duty: Infinite Warfare önceki Call of Duty oyunlarına nazaran çok farklı bir konuyu ele aldı. İlk Call of Duty oyunlarında 2. Dünya Savaşında kendimizi bulmuş, serinin 4.oyununda ise Captain Price ile tanışma imkanına sahip olmuştuk. Modern Warfare serisi ile oyunda geleceğe gidiyor olsak da oyundaki tarihe göre günümüzün savaşlarını yaşamıştık. Şimdi ise Infinite Warfare bu seri için neredeyse ayrı bir dönüm noktası haline gelmeyi başardı. Önceki oyunlara nazaran geçmişi ve günümüzü bırakıp, geleceğe uzun bir yolculuğa çıktığımız yapım çıkışı ile birlikte satışlarda Battlefield 1'i geçmeyi başarmıştı. Tamamı ile uzayda geçecek olan hikaye aslında bir çok açıdan ilgi çekici olsa da oyuncular tarafından beğenilmemiş ve Youtube’da ilk fragmanı ile dislike rekorları kırmıştı.

Oyuncuları memnun etmek amacıyla oyuna sıklıkla güncelleme sunan geliştirici ekip, bugünde konsollar için 1,3 GB, PC platformu için 800 MB boyutunda olan yeni bir güncellemeyi oyunculara sundu. Bu güncelleme ile birlikte oyuncuların lobide oyun odası kurarken ve ararken yaşadığı problemler giderildi. Oyuncular artık yeni bir oyuna girerken ve oyun odası ararken daha hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilecek. Bunun dışında bazı performans sorunlarını da çözen bu güncellemeyi konsollarınızdan veya Steam üzerinden indirebilirsiniz.