Call of Duty Ghost Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Ghost Sistem Gereksinimleri

Call of duty oyununu bilmeyen yoktur. Savaşi macera oyunları arasında çok sevilen bir oyundur. Actvision ve Infinity ward işbirliği ile geliştirilen call of duty ghost savaş oyunları arasındaki yerini almış görünüyor. Call of Duty Ghost Sistem Gereksinimleri açısından en çok işletim sistemi açısından zorluk yaratacak gibi görünüyor. Oyunda yine bir savaş konusu hakim ve grafikler konusunda başarılı. Fakat bu seride daha önceki grafik motoru geliştirilmiş.  5 kasım 2013 tarihinde çıkan Call of duty ghost, serinin eski üyeleri gibi beğeni alıyor. Call of duty ghost minimum sistem gereksinimleri bakımından bilgisayarınızdan biraz fazla beklentili olsa da, yaşayacağınız keyif dolu dakikalar için değer diye düşünüyoruz. Savaş oyunları arasında beğenilen ve ilk sıralarda bulunan bu oyun ile sizler de heyecanlı dakikalar yaşayabilir ve günün monotonluğundan kurtulabilirsiniz. Call of duty ghost  önerilen sistem gereksinimleri açısından ise artı olarak bir beklentide değildir. Önerine sistem gereksinimleri sadece ekran kartı açısından bir farklılık gösteriyor. Savaş oyunlarını seviyorsanız call of duty ghost ile mutlaka tanışın. Savaş heyecanını doya doya yaşayın.

Call of duty ghost savaş oyunları arasında eskiden beri bulunuyor. Birçok kişi tarafından bağımlılık yaratan bu oyun ile nişancılık yeteneklerimizi arttırabiliriz. Oyunun savaş oyunu olmasından ziyade bir de stratejik kısmı var. Ekip içerisinde savaşlara katılıyoruz. Bu savaşlarda ekip ile hareket etmek gerektiğinden stratejik olarak kararlar vermemiz gerekiyor. Call of duty ghost bu seride ghost adında bir ekip ile devam ediyor. 5 kasım 2013 yılında piyasaya çıkan bu oyun ile milyonlarca oyun sever savaş ve strateji heyecanını tekrar yaşamaya başladı. Call of duty ghost sistem gereksinimleri açısından bilgisayarımızdan beklentili olan bir oyundur. Grafikleri ve oyun kurgusu nedeni ile takıntısız çalışmasını sağlayan bazı gereksinimleri var. Oyunda güney Amerika ülkeleri birleşerek federasyon adlı örgütü oluşturuyorlar. ABD ye açılan savaşta, ABD’ nin uzayda bulundurduğu mekik olan Odin ele geçirilir. Bu mekik ile ABD’ ye savaş açılır. ABD ise bu savaş ile başa çıkmak için Ghost adlı timi oluşturur. Oyun diğer oyunların aksine bir tek karakter tarafından yönetiliyor. Bu karakter diğer serilerdekine göre daha hareketli. Duvarlardan atlayabiliyor, kayabiliyor ya da eğilerek ateş edebiliyor. Oyun bu açıdan oldukça gelişim göstermiş. Bunların dışında bir de ghost adlı ekibin bir de köpeği var. Bu köpek ile düşmanları öldürebiliyorsunuz. Serideki en gelişmiş oyun olarak bilinen ghost ile savaş heyecanını daha çok hissedebilirsiniz.

Ghost serisinde en çok dikkati çeken detay karakter farklılığı olarak görünüyor. Grafik açısından da gelişim göstermiş olan ghost ile ekip olarak savaşmanın yanında tek bir karakter tarafından yönetilmesi bakımından da farklı bir heyecan tadabilirsiniz. Ghost serisinde fark edeceğiniz bir detay da geniş bir alanda savaşıyor olmanızdır. Bu açıdan ghost serisinde daha fazla heyecan hakim gibi görünüyor. Call of duty ghost sistem gereksinimleri açısından işletim sisteminden fazla beklentili bir oyun. Bu anlamda bilgisayarınız yeterli güçte ise sizler de bu heyecanı tadabileceksiniz. Bilgisayar oyunların için belirli bir yaş yok. Herkes bu oyunlardan büyük zevk alıyor. Özellikle de savaş oyunları daha çok tercih ediliyor. Bunun için serinin son üyesi olan ghost yine ilgili üstüne toplamayı başardı. Sizler de savaş oyunlarından zevk alıyorsanız call of duty ghost oyununu deneyebilirsiniz. Piyasada bulunan savaş oyunları arasında en çok tercih edilen oyunlardan biri olan call of duty ghost, başarılı grafikleri ile sizlere daha fazla heyecan verecek. Sizler de bu heyecan dolu dakikaları doya doya yaşayabileceksiniz.

ABD’ ye açılan savaşta mücadele ederken, ekibinizi de yönetmeniz gerekecek. Çok kaliteli silahlar ile tanışabileceksiniz. Yeteneklerinizi de geliştirerek profesyonel bir savaşçı olabileceksiniz. Savaş oyunlarında size heyecan veren durum karşınızdaki rakibi yenme durumudur. Bu oyunda bu durumu en heyecanlı şekilde yaşama şansınız olacak. Savaş oyunları arasında ön sıralardaki yerini koruyan ghost ile mutlaka tanışınız. Kahramanlık duygusunu bu oyunda yaşayabilirsiniz. Call of duty ghost ile büyük heyecanlar sizi bekliyor. Bu heyecanı yaşamayı kaçırmayın.

[baslik]Call of Duty Ghost Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

Call of Duty Ghost Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit ve ya Windows 8 64 bit

İşlemci: Intel core 2 duo e 8200 2.66 GHz/ AMD Phenom X3 8750 2.4 GHZ işlemci

Bellek: 6 GB RAM

40 GB Hard disk boş alanı

Ekran Kartı: Nvidia geforce GTS 450 ATI READON HD 5870

DirectX: 11

Call of Duty Ghost Önerilen Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit ve ya Windows 8 64 bit

İşlemci: Intel core 2 duo e 8200 2.66 GHz/ AMD Phenom X3 8750 2.4 GHZ işlemci

Bellek: 6 GB RAM

40 GB Hard disk boş alanı

Ekran Kartı: Nvidia geforce GTS 780

DirectX: 11

Call of Duty Ghost Minimum Sistem Gereksinimleri;

Call of Duty Ghost serisinde yine bir savaş oyununun heyecanı geliyor. Bu oyun ile savaş oyunları arasında call of duty serisinin vazgeçilmez olduğunu anlayabileceksiniz. Çünkü eskiden beri Call of duty oyunu tercih konusunda ilk sıralarda geliyor. Oyun sistem gereksinimi açısından biraz fazla beklentide olsa da, oyun içerisinde bu beklentiden doğan farkı görebileceksiniz. Call of duty minimum sistem gereksinimleri için Windows 7 64 bit ve ya Windows 8 64 bit işletim sistemi gerektiriyor. İşlemci olarak Intel core 2 duo e 8200 2.66 GHz/ AMD Phenom X3 8750 2.4 GHZ işlemci yeterli olacaktır. En az 6 GB RAM ve 40 GB Hard disk boş alanı gerekiyor. Ekran kartı olarak Nvidia geforce GTS 450 atı Readon HD 5870 gerekiyor. Direct X11 sürümü de olması gerekiyor. Oyunlar içerisinde yaşattığı heyecan ile ilgi toplayan call of duty ghost bu sefer daha farklı bir tarzda karşımızda. Konu bakımından aynı olsa bile içeriğindeki karakterler ve yapıları farklı. Oyun bu seride daha akıcı bir şekilde ilerliyor. Ayrıca bir ekibi yönetiyor olmak da oyuncuya ayrı bir keyif veriyor. Savaş oyunlarını seviyorsanız, call of duty ghost ile tanışın.

Call of Duty Önerilen Sistem gereksinimleri;

Sistem gereksinimleri açısından call of duty ghost oyununun biraz fazla beklenti içinde olması aslında heyecan verici bir durum. Oyunun gelişim gösterdiğinin bir göstergesi olarak göze çarpıyor. Oyun minimumda ihtiyaç duyduğu gereksinimler ile iyi bir performans gösteriyor. Grafiklerinin geliştirilmiş olmasından dolayı Call of duty ghost önerilen sistem gereksinimleri açısından sadece ekran kartında ilave bir değişiklik istiyor. Nvidia geforce GTS 780 ekran kartı ile oyunu daha keyifli oynayabilceksiniz. Windows 7 ve ya 8 64 bit işletim sistemi, Intel core 2 duo e 8200 2.66 GHz/ AMD Phenom X3 8750 2.4 GHZ işlemci, 6 GB RAM, 40 GB Hard disk boş alanı, Nvidia geforce GTS 780, Direct x 11 ile oyun heyecanını en üst noktada yaşayabileceksiniz.