Call of Duty: Black Ops 3’ün zombi modu tanıtıldı!

Call of Duty: Black Ops 3’ün zombi modu tanıtıldı!

Treyarch tarafından geliştirilen Call of Duty: Black Ops III’ün zombi modu tanıtıldı! Shadows of Evil isimli bu mod ücretsiz olarak oyunculara sunulacak.

Call of Duty oyunlarının en ilgi çekici taraflarından biri zombi modlarıdır. Serinin hayranları tarafından merakla çıkış yapması beklenilen Call of Duty: Black Ops 3 oyunununda zombi modu tanıtıldı. Shadows of Evil ismini taşıyacak olan bu modda Jeff Goldblum, Heather Graham, Neal McDonough, Ron Perlman ve Robert Picardo gibi ünlü isimler rol alacak.

Oyuncular oyuna The Magician, The Femme-Fatale, The Cop ve The Boxer isimli karakterlerden biri seçerek başlayacaklar. Oldukça zengin bir senaryoya sahip olan bu mod, aynı zamanda ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulacak. Call of Duty serisinin son çıkan oyunu Advanced Warfare'da zombi modunu elde etmek için para ödemeniz gerekmekteydi.

Oyunun geliştiricisi Treyarch, bu modu season pass, hardened edition veya digital deluxe edition ile satın alan oyunculara The Giant adıyla Der Rise isimli ünlü haritayı sunacak.

Call of Duty: Black Ops 3, 6 Kasım 2015 tarihinde PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360 ve PC için satışa sunulacak. Oyunu betası ilk olarak 19 Ağustos tarihinde PlayStation 4 için başlayacak.