Call of Duty: Black Ops 3'ün Steam fiyatı 2 katına çıktı!

Call of Duty: Black Ops 3'ün Steam fiyatı 2 katına çıktı!

Yayımcılığını Activision'ın yaptığı Call of Duty: Black Ops 3'ün Steam fiyatı ilginç bir şekilde neredeyse iki katına çıktı.

Call of Duty: Black Ops serisinin hayranları büyük merakla serinin üçüncü oyunu olan Call of Duty: Black Ops 3'ün çıkışını beklerken, oyunun fiyatı ilginç bir şekilde neredeyse iki katına çıktı.

Call of Duty: Black Ops 3, Steam'da ilk listelendiğinde Call of Duty serisinin önceki oyunu Advanced Warfare ile aynı fiyat olan 99 TL'den satışa çıkmıştı. İki oyun arasında bir yıl gibi kısa bir süre olduğu için her iki oyununda aynı fiyattan satışa çıkmasına şaşırmamak gerek. Fakat 99 TL olarak satışa çıkan Call of Duty: Black Ops 3'ün fiyatının ilginç bir şekilde 179 TL'ye çıkması gerçekten şaşılması gereken bir şey. Oyunla birlikte 170 TL'ye satılan season pass sürümü ise şu anda 300 TL'den kullanıcılara sunuluyor.

Call of Duty: Black Ops 3’ün zombi modu tanıtıldı!

Activision'ın neden böyle bir adım attığını attığı konusunda kesin bir fikre sahip değiliz. Fakat bu fiyat artışının oyuncular tarafından hiç hoş karşılanacağını sanmıyoruz. Umarız Activision kısa sürede bu yanlıştan döner. Aksi takdirde oyunu satın alacak oyuncuların sayısı mükemmel bir şekilde azalabilir ve oyuncular çok oyunculu modda dakikalarca sıra bekleyebilir.

Ubisoft, Steam’deki bazı oyunlarının fiyatını yarı yarıya düşürdü!