Call of Duty: Black Ops 3'ten yeni oynanış videosu geldi

Call of Duty: Black Ops 3'ten yeni oynanış videosu geldi

Activision'ın E3 fuarında tanıttığı FPS oyunu Call of Duty: Black Ops 3'ten yeni oynanış videoları gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Sony'nin E3 fuarı kapsamında düzenlediği konferansında tanıtılan Call of Duty: Black Ops 3 için yeni oynanış videosu geldi.

Call of Duty: Black Ops 3'ün geliştiriciliğini üstlenen Treyarch, serinin daha önceki oyunlarında yer alamayan co-op desteğini Black Ops 3 ile ilk defa bizlere gösterecek. Oyunun E3 tanıtımında co-op moduna dair ilk oynanış videosunu görmüştük. Oyuncuları E3'teki videolar ile bırakmak istemeyen yapımcı ekip, geçtiğimiz gün Black Ops 3 için oyunun co-op modundan yeni bir oynanış videosu yayınladı.

Treyarch, yaptığı açıklamalarda Black Ops 3'te yer alan karakterimizi baştan aşağı kişiselleştirebileceğimizi söyledi. Tüm bu değişiklikler oyunculara daha iyi bir hikaye tarafı sunabilmek için oyuna eklenmiş.

Call of Duty: Black Ops 3 ile savaş esnasında teknoloji ile biraz daha iç içe olacağız. Oyunun hikayesi 2065 yılında geçecek ve oyuncular o dönemin teknolojisinin hayaliyle oluşturulmuş yeni teknolojik silahlar kullanabilecekler.

Call of Duty: Black Ops 3’ten ilk oynanış videosu geldi

Call of Duty: Black Ops 3, 6 Kasım 2015 tarihinde PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve PC platformu için çıkış yapacak. Oyunun yayınlanan yeni oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Aynı zamanda sitemizin takipçilerinden Reha Mert'in Call of Duty: Black Ops 3 ile ilgili olarak düşüncelerini belirttiği yazımızı okumak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.