Call of Duty: Black Ops 3'ten ilk oynanış videosu geldi

Call of Duty: Black Ops 3'ten ilk oynanış videosu geldi

Treyarch tarafından geliştirilen FPS oyunu Call of Duty: Black Ops 3'ün ilk oynanış videosu Sony'nin E3 konferasında gösterildi.

Activision'ın Call of Duty: Black Ops serisinin geliştirilmesinden sorumlu tuttuğu Amerikan video oyunu geliştiricisi Treyarch, Sony'nin E3 fuarı kapsamında düzenlediği konferansında Call of Duty: Black Ops 3'ün ilk oynanış videosunu oyun sevenler ile paylaştı.

Konferansta Call of Duty: Black Ops 3'ün senaryo modu ve çok oyunculu modlarının tanıtıldığı, toplam iki oynanış videosu paylaşıldı. Call of Duty: Black Ops 3'ün senaryo modunun yer aldığı oynanış videosunda, oyunun sunduğu 4 kişilik co-op desteğine de göz atma fırsatı buluyoruz.

Yayınlanan bir diğer oynanış videosunda ise oyunun çok oyunculu modunu görüyoruz. Son teknoloji ile donatılmış yeni silahların yer aldığı bu modda, yönlendirdiğimiz karaktere duvarda yürüyebilme kabiliyeti de verilmiş. Call of Duty: Black Ops 3'ün çok oyunculu modu şu anki haliyle bize Titanfall'u andırıyor.

Oyunun yayınlanan oynanış videolarının ardından PlayStation 4 oyuncuları için güzel haberler de verildi. Call of Duty: Black Ops 3'ün bütün DLC'leri ilk olarak PlayStation 4 için yayınlanacak ve oyunun beta süreci Ağustos ayında PlayStation 4'e özel olarak başlatılacak.

Call of Duty: Black Ops 3, 6 Kasım 2015 tarihinde PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC için çıkış yapacak. Oyunun yayınlanan ilk oynanış videolarını aşağıda bulabilirsiniz.