Call of Duty: Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri

Oyun severlerin gönüllerini fethetmiş şahane bir savaş oyunu olan Call of Duty: Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri yazımızın devamında.

Call of duty serisinin 9. Oyunudur ve 13 kasım 2012 tarihinde satışa sunulmuştur. Oyun serisi boyunca çizgisini bozmamış ve eklemeler ile zenginleştirilmiştir. İlk oyun ile oyun severler üzerinde olumlu etki bırakmış ve arkasından getirdiği yenilikler ile bu olumlu etkiyi arttırmıştır. Call of duty black ops 2 sistem gereksinimleri konusunda bilgisayarınız uygun ise, bu oyunu zevki ile yaşama şansınız var. Kendinizi oyunun içinde bir kahraman gibi hissediyorsunuz. Görevleri tamamlayarak ilerliyor ve finalde zafer zevkini yaşıyorsunuz. Call of duty black ops 2 ile seriye yeni bir heyecan daha katılmaktadır. Bu seride de 2025 yılına gidiyoruz. Oyunun 2025 yılında geçmesi, bizlere farklı bir heyecan getiriyor. 2025 yılında ABD ile Çin arasında geçen savaş konusunda geçen oyunda, insansız savaş araçları var. Bu insansız savaş araçları ile mücadele ederken bir yandan da güçlü canavarlar ile mücadele ediyorsunuz. Oyun 2025 yılında geçmesine rağmen 1980 yılında başlamaktadır. 1980 yılında geçen bölümde oyun karakterleri hakkında bilgiler veriliyor. Yüzbaşı Alex ve çavuş Frank Woods, 1980 yılındaki bölümde görülüyor. Oyunun aslı ana karakteri Alex’ in oğlu David Mason’ dur.

Oyunun antagonisti, yani oyunun ana karakterini engellemek ile yükümlü kişi ya da muhalif düşman Menendez, çocukluğunda yaşadığı Nikaragua ve kız kardeşinin felç olmasına neden olan kazanın yaşandığı ülke Amerika’ ya nefret duyar. Babası ile uyuşturucu işinde ekonomik olarak güçlenmiş olsa da, babası tam olarak uyuşturucu işinde başarı sağlayamayınca CIA tarafından öldürülür. Bu olaydan sonra Menendez silah işine yoğunlaşır. 3. Dünya ülkelerinin soğuk savaşlarında iyi bir piyasa yakalayan Menendez’ in yolu, black ops karakterleri Alex Mason, Frank Woods ve Jason Hudson ile kesişir. Alex Mason oğlu ile sakin bir hayat sürmek isterken, Hudson’ un kendisini ziyaret etmesi ve Hudson Woods’ un bir çatışma sonrasında esir düştüğünü haber vermesi ile olaylar başlar. Bu olay Mason’ u Angola iç savaşına götürür. Oyundaki karaker Savimbi yardımı ile Woods’ u bulurlar. Woods, birliğindeki askerlerin katledilmesine sebep olan Menendez’ e derin bir kin duymaktadır. Oyunda Mason ile Menendez’ in boğuşmasından dolayı Menendez bir gözünü kaybeder, ama kaçmayı başarır. Bu olay sonrasında Mason Menendez’ in peşine düşer. Mason, Woods ve Menendez Afganistan’ da ki savaşta görülürler.

Woods ve Mason’ un Menendez’ in bulma çabaları onları Amerika’ ya kadar götürür. Menendez ile iş birliği yapan herkesi bulurlar. Aşama aşama Menendez’ e yaklaşmaya çalışırlar. Oyunun 1980 yılında geçen kısmında, Menendez’ i bulma çabaları sonuç verir. En son kısımda Menendez başında bir çuval olan bir asker görünümündedir. Burada bu kişiyi öldürüp öldürmemeyi seçebiliyoruz. Zira bu kişi Mason olarak kendini gösterecektir. Bu olaydan sonra Woods Menendez’ in eline geçiyor. Daha sonra Menendez Woods, Hudson ve Mason’ un oğlu David’ i, Mason’ un cesedinin yanına götürür. Burada Hudson’ a kimin öldürülmesini istediğini sorar. Hudson kendisini gösterir. Menendez Hudson’ u öldürerek, David’ e ve Woods’ a, intikamını doğru zamanda alacağını söyler. Bu kısımda 1980 dönemi biter ve oyun için 2025 dönemi başlar. Aradan 30 sene geçmiştir. Bu kısımda Menendez silah ve borsa işinde oldukça güçlenmiştir. Çin’ e siber saldırı düzenleyen Mendenez suçu Amerika’ nın üzerine yıkar. Bunun üzerine Çin, Amerika’ ya kıymetli elementlerin satışını durdurur. Bu neden ile yeni bir savaş dönemi başlar. Oyun geniş hikayesi ile beğeni toplarken, karakterlerinin hikayesi de oldukça ilgi çekicidir. Call of dutys black ops 2 sistem gereksinimleri konusunda sizlere aktardığımız bilgiler dahilinde tüm heyecanı doruklarda hissetmeniz mümkün. Kendinizi oyunun içinde bir kahraman gibi hissetmeye hazır olun.

[baslik]Call of Duty: Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows Vista (Service Pack 2) ya da Windows 7, Windows 8 (Windows XP tarafından DirectX 11 nedeniyle desteklenmemektedir.)

İşlemci: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHz. ya da AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz.

Bellek: 2 GB. RAM 32-Bit O/S ya da 4 GB. RAM 64-Bit O/S

Boş Alan: 16 GB.

Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800GT 512 MB ya da ATI Radeon HD 3870 512 MB

DirectX: 11

Önerilen Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows Vista (Service Pack 2) ya da Windows 7, Windows 8; Black Ops 2 XP de çalıştırmak mümkün değildir.

İşlemci: Quad Core CPU 3.2 GHz GHz ya da daha iyisi

Bellek: 8 GB RAM 32-Bit O/S ya da 16 GB RAM 64-Bit O/S

Boş Alan: 16 GB.

Ekran Kartı: Nvidia GTX 660 Ti ya da AMD Radeon HD 7950

DirectX: 11

Call of Duty: Black Ops 2 Minimum Sistem Gereksinimleri:

Call of duty black ops 2 minimum sistem gereksinimleri için sizlere aktarımlarımız sayesinde sizler de bu heyecanlı oyunu oynamaktan mahrum kalmayacaksınız. Windows Vista (Service Pack 2) ya da Windows 7, Windows 8 sürümleri kullanmak gerekiyor. Windows XP tarafından DirectX 11 nedeniyle desteklenmemektedir. İşlemci olarak Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHz. ya da AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz yeterli olacaktır. Ram olarak 2 GB. RAM 32-Bit O/S ya da 4 GB. RAM 64-Bit O/SHard Disk16 GB yeterli olacaktır. Ekran Kartı olarak da Nvidia GeForce 8800GT 512 MB ya da ATI Radeon HD 3870 512 MB gereklidir.DirectX ve DirectX 11eklentisi de takıntısız çalışması bakımından önemlidir. Bu gereksinimleri tamamladığınızda oyunun heyecanını tam olarak yaşayarak oynayabileceksiniz.

Call of Duty: Black Ops 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Call of duty black ops 2 maximum sistem gereksinimleri için sizlere yaptığımız aktarımlar sayesinde, bu oyunu tam kapasite olarak oynama şansınız olacak. Tüm heyecanını ve sürükleyiciliğini yaşayabileceksiniz. İşletim Sistemi olarak Windows Vista (Service Pack 2) ya da Windows 7, Windows 8 kullanmanız gerekiyor. Windows xp Black Ops 2 oynatmaz. İşlemci olarak Quad Core CPU 3.0 GHz ya da daha üstü kullanılabilir. Ram olarak 4 GB RAM 32-Bit O/S ya da 8 GB RAM 64-Bit O/SHard Disk16 GB. Yüksek performans göstermenizi sağlayacaktır. Ekran Kartı olarak da Nvidia GeForce 560 Ti 2 GB ya da AMD Radeon HD 7870 kullanılmalıdır. DirectX kullanmanız yüksek performans için gerekli olan bir eklentidir.