Call of Duty: Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri

Call of Duty oyunu piyasalara çıktığından beri hepimizi etkisi altına aldı. Oyun nişancılık oyunları arasındaki kaliteli yapısı ile dikkat çekerken, sistem gereksinimleri açısından da ok fazla beklenti içinde değil. Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri açısından bilgisayarınız çok az kapasitede değil ise sizler de oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Nişancılık oyunlarını seviyorsanız Sledgehammer Games’ in bu yeni oyunu ile mutlaka tanışın. 6 Mayıs itibari ile piyasalara sunulan oyun şuanda ciddi bir oyuncu kitlesine sahip. Call off duty Advanced Warfare Minimum Sistem Gereksinimleri açısından PC kapasitesi yeterli ise bu oyunun keyfini kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Oyuncu kitlesi içinde yapılan araştırmaya göre son zamanlarda en çok sevilen ve tercih edilen oyunlar nişancılık oyunlarıdır. Nişancılık oyunları strateji geliştiren oyunlar olmasının yanında aynı zamanda macera içeriklidir. Bu anlamda Call of Duty uzun zamandır en çok tercih edilen oyunlar arasında geliyor. Call of Duty Advanced Warfare Önerilen Sistem Gereksinimleri açısından PC kapasitesinin yeterli olması ile bu oyundan alınacak keyif daha fazla olacaktır.

Oyun Activision tarafından yayımcılığı yapılan ve Call of Duty 11. Serisidir. Call of Duty oyununun herkes tarafından sevilmesi ile bu oyunun arkası da gelmeye başladı. Nişancılık oyunları arasındaki yerini yeni serileri ile koruyan oyun 2054 yılında geçiyor.2054 yılında geçen oyun geçtiği tarih itibari ile biraz fark yaratıyor. Ülkelerin askeri ihtiyaçlarını Atlas Corporation adlı özel bir şirketten karşılaması ile büyük bir savaşın içinde devam eden oyundaki dikkat çeken en önemli konu grafiklerdir. Ses efektlerinin de başarılı olduğu oyun aynı zamanda bu konudaki başarısı ile daha fazla keyif almamızı sağlıyor. Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri için bilgisayarınızı tam kapasite olarak donatmanız da fayda var. Nişancılık oyunlarını seviyorsanız, bu oyuna bağımlı olabilirsiniz. Gelecekte geçen oyunlar son zamanlarda en çok tercih edilen oyunlar arasında geliyor. Bu oyunlar arasındaki yerini alan Call of Duty Advanced Warfare Minimum Sistem Gereksinimleri açısından da çoğu bilgisayar için uygun olabilir. Bu açıdan da tercih edilen oyun, en çok da Call of Duty serisini başarı ile devam ettirmesi ile beğeni alıyor. Kendimizi bir yine büyük bir savaşın ortasında ve mücadeleci bir nişancı olarak buluyoruz. Nişancılık oyunlarının bilinen özellikleri bu oyun içine de kendini gösterirken, oyunun en zor kısmı silah temini olarak görülüyor. Edinmek istediğimiz silahlar için görevleri tamamlamamız gerektiğinde kendimizi zor bir mücadele içinde buluyoruz. Puan toplamak için zor mücadelelerden geçiyoruz. Bu mücadeleleri başarı ile tamamladıktan sonra istediğimiz silahları topladığımız puanlar ile temin edebiliyoruz.

Call of Duty Advanced Warfare Önerilen Sistem Gereksinimleri açısından bilgisayarımız tam kapasite ise artık keyif almak için başka bir oyu arayışına girmenize gerek yok. Call of Duty 11. Serisi olan bu oyun ile savaş ve nişancılık oyunlarından aldığınız keyif iki katına çıkacaktır. Bu anlamda seveceğiniz bir oyun olan Call of Duty Advanced Warfare, mayıs ayı itibari ile sevenleri ile buluştu bile. Call of Duty oyun severler için özel bir önem taşıyor. Hepimiz mutlaka bir kez de olsa Call of Duty oyununu oynamışızdır. Nişancılık oyunları arasında sevilen oyunlar arasındaki yerini koruyan oyun, sistem gereksinimler açısından belli bir potansiyel gerektiriyor olsa da, oyunu oynadığınız zaman bu gerekliliği hak ettiğini göreceksiniz. Nişancılık oyunlarının strateji bakımından da bizlere keyif vermesi Call of Duty ile sabitleşmiş bir durumdur.  Call of Duty Advanced Warfare oyununu oynamak için artık beklemenize gerek yok. Piyasalarda şuanda en çok satışı gerçekleşen oyunlar arasında. Oyunda görünmez olabiliyor, yer çekimine karşı koyarak çok yükseklere zıplayabiliyor, mermileri savuşturabiliyor ve bu gibi insan üstü yeteneklere sahip olabiliyoruz. Bunun için sistem gereksinimleri açısından bilgisayarların tam kapasite olması önemlidir. Bildiğiniz gibi daha önceki serilerde insanüstü yetenekler yoktu. Call od Duty Advanced Warfare oyununda ise bu yeteneklere sahip olarak mücadele edeceğiz. Silahlarımız da farklı özelliklere sahip olacak. Gelecekte geçen bir oyunda silahların da daha gelişmiş olması beklenen bir durum.

[baslik]Call of Duty: Advanced Warfare  Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

Call of Duty: Advanced Warfare Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows 7 ve ya 8

İşlemci: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHz. veya AMD Phenom X3 8750 Triple-Core 2.4 GHz. işlemci

Ram: 4 GB

Hard Disk: 40 GB boş alan

Ekran Kartı: NVidia GeForce GTS 450 ya da ATI Radeon HD 5870 ekran kartı veya üst modeli.

Directx:  X11

Call of Duty: Advanced Warfare Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows 7 ve ya 8

İşlemci: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHz. veya AMD Phenom X3 8750 Triple-Core 2.4 GHz. işlemci

Ram: 4 GB

Hard Disk: 40 GB boş alan

Ekran Kartı: NVidia GeForce GTS 450 ya da ATI Radeon HD 5870 ekran kartı veya üst modeli.

Directx: X11

Call of Duty Advanced Warfare Minimum Sistem Gereksinimleri

Sistem gereksinimler açısından şuanda piyasada çoğumuzun PC potansiyeline uyum sağlayan oyun Directx10 ekran kartını destekleyen bilgisayarlarda çalışmıyor. Grafikleri açısından dikkat çeken oyun sayesinde nişancılık oyununun kalitesi hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz. En az 4 GB RAM, 40 GB boş harddisk alanı, Nvidia Geforce GTS 450 ya da ATI Readon HD 5870 ekran kartı, Directx 11,  Windows 7 ya da 8, Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHz. veya AMD Phenom X3 8750 Triple-Core 2.4 GHz. İşlemci donanımına sahip olan bilgisayarlarda tam kapasite olarak çalışan oyun ile nişancılık oyunlarının keyfine varmak kolay.  Bilgisayarınız gereksinimler açısından yeterli ise bu oyundan en iyi verimi alabilirsiniz. Call of Duty Advanced Warfare Minimum Sistem Gereksinimleri açısından bilgisayarınızı geliştirmenizi tavsiye ederiz.

Call of Duty Advanced Warfare Önerilen Sistem Gereksinimleri açısından bilgisayarınızın yeterli potansiyelde olması ile nişancılık oyunları alanından en yüksek verimi alabilirsiniz. Grafiklerin ve ses efektlerinin ta kapasite olarak çalışması ile nişancılık oyunları arasında neden en çok tercih edilen oyu olduğunu daha iyi anlayacaksınız. İşletim sistemi olarak Windows 7 ve ya 8, İşlemci için Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHz. veya AMD Phenom X3 8750 Triple-Core 2.4 GHz. ,Ram 4 GB, 40 GB boş alan ve NVidia GeForce GTS 450 ya da ATI Radeon HD 5870 ekran kartı veya üst modeli ile tam kapasite olarak oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunda direcktx 11 kullanılması gerekiyor. Direcktx 10 ekran kartı destekleyen donanımlarda oyun çalışmıyor. Bu neden ile direcktx bakımından PC donanımınızı kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Nişancılık oyunları arasında en beğenilen oyunlar arasında olan bu oyun ile sizler de istediğiniz oyun zevkine varabileceksiniz. Yapılan duyuruda oyunun ayrıca co-op modunda da olacağı belirtildi. Ayrıca oyunun dil desteğinin olup olmayacağı da henüz bilinmiyor.