Battlefield: Hardline'dan Yeni Ayrıntılar Geldi!

Battlefield: Hardline'dan Yeni Ayrıntılar Geldi!

Battlefield serisinin yeni oyunu, polis temalı Battlefield: Hardline olacak. EA, bu oyunda yeni multiplayer özellikleri ve daha iyi senaryo olacağını belirtti. Daha fazla ayrıntı haberimizde!

Yeni polis temalı Battlefield oyunu Hardline'dan yeni ayrıntılar sızdırıldı!

battlefield_hardline

Daha öncelerden EA'nın Twitter'dan yaptığı açıklama doğrultusunda polis temalı bir Battlefield oyunu geleceğinin yolu gözükmüştü. Kesin olarak açıklama ise EA'nin genel müdürü Steve Papoutsis'den geldi. Papoutsis, Battlefield: Hardline'nın serinin bir sonraki oyunu olacağını açıkladı. Çıkış tarihi olarak da sonbaharı hedef gösterdi. 

Ayrıca bu oyunda yepyeni multiplayer özellikleri olacağı ve senaryo olarak da Visceral Games ile birlikte çalışılacağı, bu amaçla senaryonun daha özenli ve çekici olması için uğraşılacağı da verilen bilgiler arasında. 

Oyunun multiplayer ayrıntıları da Better Battlelog ve KoenV isimli sitelerden geldi. Açıklamalara göre Battlefield: Hardline'da multiplayer modunda köklü değişiklikler meydana gelecek. Bu değişikliklerden bazıları aşağıdaki gibi;

  • Multiplayer modunda dört farklı sınıfla karşılaşacağız. Bunlar sırasıyla; Enforcer, Mechanic, Operator ve Professional.
  • Ayrıca oyunun hangi platformlara çıkacağı da sızdı. Battlefield: Hardline; Xbox One, Playstation 4, Playstation 3, Xbox 360 ve PC için piyasaya çıkacak.
  • Battlefield: Hardline'da karşımıza çıkacak yeni oyun modları da açığa çıktı. Oyun; Boodmoney, Heist, Team Death Match ve Turf War isimli oyun modlarıyla karşımıza çıkacak. Ayrıca oyun modlarından Heist ve Bloodmoney'nin görselleri de görüldü.

btfhardline1

Oyunun multiplayer modunda iki taraf birbiriyle kıyasıya çarpışmalara girecek. Oyuncular ya SWAT tarafını ya da Thieves tarafını seçerek bu mücadeleye katılabilecek.

btfhardline2

Ayrıca diğer oyunlardan farklı olarak bu oyunda Commander modunun da bulunacağı ve motosiklet kullanabilme imkanımızın olacağı da gelen bilgiler arasında. Ve son olarak da oyundaki tüm silahlar ve araçlarda netlik kazandı. 

btfhardline3

9 Haziran'da gerçekleşecek E3 fuarında daha fazla detayla karşılaşacağımız kesinleşti. 

Geçtiğimiz saatlerde internete oyunun oynanış videosu düştü. Sızan videoda, bu sefer gerçekten ilginç bir konsept ile karşı karşıya olduğumuz aşikâr. Çeşitli banka soygunları, rehine kurtarma gibi multiplayer modlarını barındıracak olan oyun içi videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

{{unknown}}