Battlefield: Hardline'a gelecek ilk DLC'nin tanıtım videosu yayımlandı

Battlefield: Hardline'a gelecek ilk DLC'nin tanıtım videosu yayımlandı

Visceral Games tarafından geliştirien Battlefield: Hardline için gelecek olan olan ilk DLC olan Criminal Activity'nin tanıtım videosu yayımlandı.

Frostbite 3 oyun motoru kullanılarak Visceral Games ve DICE stüdyoları tarafından geliştirilen, Battlefield serisinin en son üyesi Battlefield: Hardline'ın çıkışının üzerinden 2 aydan fazla bir süre geçti. Bu süre zarfında yapımcısının yüzünü çok güldürmeyen oyuna gelecek olan ilk DLC paketi Criminal Activity için bir tanıtım videosu yayımlandı.

Yayımlanan videoda Criminal Activity DLC'si ile birlikte gelen tüm yeni özellikler ayrıntılı bir şekilde gösterilmiş. Yayımlanan videoda yer alan alan bilgilere göre oyuna dört yeni harita, dört yeni silah, iki yeni silah eklentisi, iki yeni araç, bir yeni oyun modu, bir yeni gadget ve 6 yeni maske eklenecek.

Önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek olan Criminal Activity; PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformlarındaki yerini alacak. Battlefield: Hardline Premium üyeleri Criminal Activity DLC'sine 2 hafta erken erişim hakkı kazanacaklar.