Battlefield: Hardline Sistem Gereksinimleri

Battlefield: Hardline Sistem Gereksinimleri

Battlefield Hardline, EA Games tarafından geliştirilen başarılı oyunlardan biridir. Oyunun diğer serileri askeri temalı iken bu sefer polis temalı bir oyun ile karşı karşıyayız. Tek oyunculu kısmı Visceral Games tarafından yapılan oyunun çoklu kısmı DICE tarafından geliştirilmektedir. Battlefield Sistem Gereksinimleri bakımından bilgisayarınız yeterli donanımda ise oyundan büyük bir zevk duyacağınız kesin. Birinci şahıs nişancılık oyunları arasından beğeni toplayan oyun, nişancılık oyunları arasında biraz farklı tarzda görülüyor. Grafikleri açısından beklentileri karşılayamamış olsa da oyundan zevk almak mümkün. Battlefield: Hardline Önerilen Sistem Gereksinimleri bakımındanbilgisayarınızın tam kapasite olması ile oyundan en iyi performansı alabileceksiniz. Oyun şuanda kapalı beta olarak oynanabiliyor. Çoğu oyuncu için performans bakımından hayal kırıklığı yaratan oyun hala tercih edilen oyunlar arasında geliyor. Battlefield: Hardline Minimum Sistem Gereksinimleri açısından tam kapasite olarak çalıştığında eski serilerdeki tadı bu seride de bulabileceğiz. Sistem gereksinimleri açısından da çok beklentili olmayan bu oyundan nişancılık oyunlarından aldığımız zevki almamız mümkün görünüyor.

Tek oyunculu kısmı Visceral ve çoklu oyunculu kısmı DICE tarafından geliştirilen oyun şuanda oyuncular tarafından merakla bekleniyor. Kapalı beta incelemesi yapıldığından grafikleri bakımından hayal kırıklığı yaraması ile oyun için güncelleme olacak mı diye de merak konusu oldu. Oyun bu seride asker yerine polis temalı devam ediyor. Battlefield Sistem Gereksinimleri açısından tam kapasite çalışan bilgisayarlarda oyundan yine zevk almak mümkün. Beklentileri karşılayamamış olsa da konu ve içerik olarak yine de oyuncuları kendine çekmeyi başarıyor. Battlefield: Hardline Önerilen Sistem Gereksinimleri açısında destekli birPC ile oyundan keyif alabilirsiniz.  Oyunda yine araziler, tanklar, tüfekler sizi bekliyor. Birinci şahıs nişancılık oyunları arasında beğenilen bir yerde olan oyunun bu son serisinde biraz hayal kırıklığı yaşansa da hepimizin keyifle oynadığı bir oyun olmaya devam edecek gibi görünüyor. Oyunda yaşanan sıkıntının, çoklu oyunculu kısmının DICE tarafından baskı altına alınmasından kaynaklandığı düşünülüyor. Bu açıdan oyunda bazı grafik sorunları var. Battlefield: Hardline Minimum Sistem Gereksinimleri konusunda ise tam performans bir PC sayesinde oyunun zevkini çıkarmak mümkün.

Nişancılık oyunları arasında eskilerden beri beğenilen bir oyun olan Battlefield, bu son serisinde de yine bizlere keyif vermeye devam ediyor. Sistem gereksinimleri açısından bilgisayarları çok zorlamayacak olan bu oyun ile seriyi devam ettirebiliriz. Grafikleri bakımından biraz hayal kırıklığı yaratmış olsa da oyuncuların tercih ettiği oyunlar arasında görülüyor. Nişancılık oyunları son zamanlarda en çok tercih edilen oyun tarzları arasında. Oyunda dört farklı sınıf bulunuyor. İstediğimiz sınıfa dahil olarak mücadelemize başlayabiliyoruz. Enforcer, Mechanic, Operator ve Professional olarak ayrılan bu sınıflara ayrıca Bloodmoney, Heist, Team Deathmatch, Turf War ve Commander adlı modlar da ilave oluyor. Bu seçenekleri değerlendirerek oyunu kendi zevkimize göre ayarlayabiliyoruz. Oyunda verilen görevleri tamamlayarak puanlar kazanıyor ve silahlar ediniyoruz. Oyunda oyuncular SWAT ya da Thief sınıflarından birine dahil olarak birbirleri ile mücadele edebilirler.

[baslik]Battlefield: Hardline Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

Battlefield: Hardline Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon

İşlemci: Core 2 Duo E6600 2.4GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 5600+

RAM: 4 GB

Gerekli Boş Harddisk Alanı: 30 GB

Ekran kartı: GeForce 8800 GT ya da Radeon HD 3870(+1024MB)

DirectX: DX 11

Battlefield: Hardline Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win 8 64

İşlemci: Core 2 Quad Q9500 2.83GHz ya da Phenom II X6 1045T

RAM: 8 GB

Gerekli Boş Harddisk Alanı: 30 GB

Ekran kartı: GeForce GTX 660 ya da Radeon HD 7870(+1024MB)

DirectX: DX 11

Battlefield: Hardline Önerilen Sistem Gereksinimleri

Oyunun grafikleri konusunda şuanda piyasada memnuniyet oluşmamış olsa da, oyunu en iyi şekilde oynamak için önerilen sistem gereksinimlerinden yararlanmak isteyenler çoğunlukta. Bu bakımdan en iyi performansa sahip olunması ile eski serilerde tattığımız mücadele tadını bu oyunda da tadabiliriz. İşletim Sistemi olarak Win 8 64, İşlemci  olarak Core 2 Quad Q9500 2.83GHz ya da Phenom II X6 1045T ve  8 GB RAM, 30 GB boş harddisk alanı, GeForce GTX 660 ya da Radeon HD 7870(+1024MB) ekran kartı ve DirectX DX 11 olarak tam bir donanımda olan bilgisayarınızda oyunu keyifle oynayabilirsiniz. Battlefield: Hardline Önerilen Sistem Gereksinimleri bakımından bilgisayarınız yeterli donanımda ise sizler de oyunu keyifle oynayabilirsiniz.

Battlefield: Hardline Önerilen Sistem Gereksinimleri bakımından tam bir donanımda olan bilgisayarda nişancılık oyunları arasında isim yapmış Battlefield oyunundan keyif almak mümkün.  İşletim Sistemi  olarak Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon, işlemci olarakİşlemci :Core 2 Duo E6600 2.4GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 5600+ ve 4 GB RAM,  30 GB boş harddisk alanı, GeForce 8800 GT ya da Radeon HD 3870(+1024MB) ekran kartı ve DirectX :DX 11 ile oyunu dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Oyun bu serisinde performansını tam olarak yansıtmamış olsa da yine de tercih edilen oyunlar arasında görülüyor.