Battlefield Hardline'nın Betasını oynayanların sayısı açıklandı

Battlefield Hardline'nın Betasını oynayanların sayısı açıklandı

4 gündür Açık Beta olarak oynanılan Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield Hardline'yi oynayanların sayısı açıklandı, rakamlar Visceral'i memnun etmiş.

Battlefield daha önce Kapalı Beta ile bir çok Battlefield 3 ve Battlefield 4 oyuncusuna Battlefield: Hardline oynama fırsatı vermişti, bu ayın 3'ünde kapalı betaya göre daha kapsamlı bir Açık Beta ile oyunu almayı düşünen milyonlarca Battlefield oyuncuna oyunu deneme imkanı tanıdı, aynı zamanda daha kusursuz bir Battlefield oyunu için hataların bulunmasını sağladı.

Önceki betada Battlefield oyuncuları oyunun pek güzel olmadığını söylüyorlardı, ancak yeni açık beta ile düzeltilen ve daha kapsamlı hale getirilen 3 oyun modu ve 3 haritayı oyunculara açan yapımcılar oyuncuları memnun etmeyi başarmış görünüyor.

Ayrıca Battlefield'ın resmi Twitter hesabından yapılan duyuru ile de Açık Beta Battlefield Hardline oynayan oyuncu sayısı açıklandı.

Yapılan Duyuru "İnanılmaz! Beta'da tam 5 milyon oyuncuyu aştık. Takımımız ile gurur duyuyoruz" şeklinde. Belli ki Visceral durumdan bir hayli mutlu ve tahmin ettiklerinden daha fazla oyuncunun Betayı oynuyor olmasına memnunlar.

Daha öncede belirttiğimiz gibi BF: Hardline PC, Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360 ve Xbox one için 17 Mart'ta piyasada yerini alacak.