Battlefield Hardline için yeni bir oyun modu geliyor

Battlefield Hardline için yeni bir oyun modu geliyor

Visceral Games ve DICE işbirliği ile geliştirilen FPS oyunu Battlefield Hardline için önümüzdeki günlerde yeni bir oyun modu duyurulacak.

Electronic Arts'ın stüdyolarında geliştirilen 19 Mart 2015 çıkışlı FPS oyunu Battlefield Hardline, her ne kadar oyunculardan istediği ilgiyi göremese de yapımcı ekip oyunu durmaksızın geliştirmeye devam ediyor.

Battlefield Hardline oyununun geliştiricilerinden Thaddeus Sasser, Twitter üzerinden attığı bir tweetinde oyuna gelecek yeni içerikler ile ilgili kısa bilgiler paylaştı. Buna göre Electronic Arts, Battlefield Hardline oyununu Ağustos ayında başlayacak olan Gamescom fuarına getirecek. Electronic Arts bu fuarda ilk olarak oyuna yeni içerikler getirecek olan "Robbery" isimli yeni DLC'sini tanıtacak.

"Robbery" isimli bu DLC ile oyuna yeni silahlar ve yeni haritalarla birlikte birde yeni oyun modu eklenecek. "a sweet new game mode" olarak tavsif edilen bu oyun modu ile ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor. Oyun modu ve DLC ile ilgili tüm ayrıntıları Ağustos ayının ilk haftasında başlayacak olan Gamescom fuarında öğreneceğiz.

Microsoft Gamescom konferansının tarihi belli oldu

Geçen yıl 300 bini aşkın kişinin katıldığı Gamescom fuarı bu yıl 5-9 Ağustos tarihlerinde Almanya'nın en büyük dördüncü şehri Köln'de gerçekleştirilecek. Fuara Bandai Namco, Square Enix, Microsoft ve Bethesda gibi ünlü oyun yapımcıları katılacak. Sony ise bu yılki Gamescom fuarına katılmayacağını açıkladı.