Battlefield 5 yerine Battlefield 2143 mü geliyor?

Battlefield 5 yerine Battlefield 2143 mü geliyor?

Yapımcılar Star Wars: Battlefront ile uğraşadursun, Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield 2143 ile ilgili görseller sızdırılmış olabilir.

Oyun Dünyası 4 gözle E3'de DICE ve EA'nın yeni bir Battlefield oyunu çıkarıp çıkarmayacağına kitlenmişti, ancak beklenen olmamış, yeni bir Battlefield oyunu duyurulmamıştı. Yapımcılar bu yılın Star Wars yılı olacağını belirterek sadece Battlefront'a odaklanmışlardı.

Bu gün Reddit'te ortaya çıkan yeni görseller oyuncular tarafından heyecanla karşılandı, görsellere bakıldığında serinin yeni oyunu olarak daha önce bir çok söylentinin çıktığı Battlefield 5 yerine Battlefield 2143 olmasıydı.

Battlefield 5’in çıkış tarihi sızdı!

Geçmişte DICE Battlefield 2142 ile gelecek temalı Battlefield serisine bir oyun katmıştı ve umduğunu bulamamıştı, günümüzde gelişen oyun dinamikleri ve oyun teknolojisinin de katkıları ile DICE'ın tekrar bu tür bir girişimde bulunabileceği de düşünülmüyor değil. (umarız böyle bir şey olmaz, zira gelecek temalı FPS oyunları artık kabak tadı vermeye başladı, biraz 2. dünya savaşı yada Vietnam tarzı oyunlar görmek isteriz)

Battlefield: Hardline’a gelecek ilk DLC’nin tanıtım videosu yayımlandı!

Aşağıda sizlerinde gördüğü görsellerin aslında gerçek olmadığı ve Reddit'te bir internet troll'ü tarafından ortaya atıldığı ortaya çıktı, internet troll'ü Battlefield'ın CoD'un gelecek temalı yarışına ortak olabileceğini düşündüğü için böyle bir şey yapmaya kalkıştığı anlaşıldı.

Ayrıca şu sıralar Battlefront ile meşkul olan DICE ve yapımcıların Battlefield gibi büyük bir projeye kalkışmaları pek mantıklı değil ve mümkünde görünmüyor. (daha Battelefield 4'e gece modu getirecekler, haberini yapalı 5 ay olmuş ses yok)

Battlefield 2143 mü geliyor?

battlefield-2143-mü-geliyor-2 battlefield-2143-mü-geliyor-3