Battlefield 4'e yeni harita geliyor!

Battlefield 4'e yeni harita geliyor!

Electronic Arts'ın 2013 çıkışlı FPS oyunu Battlefield 4'e Night Operations isimli yeni bir DLC ile birlikte yeni bir de harita geliyor.

DICE tarafından geliştirilen popüler FPS oyunu Battlefield 4'e yeni bir DLC geliyor. Night Operations adını taşıyan bu DLC ile oyuna yeni bir harita ekleniyor. Aslında tam anlamıyla yeni bir harita olduğu söylenemez. Halihazırda oyunda yer alan Zavod 311 isimli haritanın gece saatine alınmış hali olan bu yeni haritanın adı Zavod: Graveyard Shift.

Battlefield 4 oyuncuları bu DLC ile gece savaşlarına ilk adımlarını atmış olacaklar. Oyun bu DLC ile birlikte tam anlamıyla bir taktik savaşına dönüşecek. Oyuncular bu haritayı Conquest, Rush, Team Deathmatch, Obliteration, Domination ve Gun Master modlarında oynayabilecek.

Night Operations DLC'si önümüzdeki ay oyunculara sunuculacak. Bu DLC ile birlikte aynı oyuna bazı dengelemeler getiren bir güncelleme de yayınlanacak.

Night Operations DLC'si ile gelecek olan Zavod: Graveyard Shift haritasından alınan oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.