Battlefield 4 Gece Savaşına Hazır Olun (Video)

Battlefield 4 Gece Savaşına Hazır Olun (Video)

Her ne kadar dinamik hava şartları iyi olsa da, bir çoğunuzun bildiği gibi Battlefield 3'deki gibi Battlefield 4'de gece olmuyordu, ancak artık olacak.

Eski  Battlefield oyunlarında gece özeliği bulunmaktaydı, her ne kadar eski  Battlefield oyunları için dinamik hava şartları iyiydi diyemesekte  Battlefield 4'de dinamik hava şartları bir hayli önem kazanmış durumdaydı ancak  Battlefield 4'ün de bir eksiği vardı, oda Battlefield 3'de özellikle Tehran Highway haritasında olduğu gibi gece olmasıydı, ancak DICE bu güzel gece savaşlarını  Battlefield 4'e getiriyor.

Şu ana kadar hiçbir hiçbir çoklu oyuncu haritası gece değildi, Battlefield uzmanı Westie bize gece haritaların da oyunun ne denli güzel bir hale geleceği konusunda bir video hazırlamış durumda.

Community Test Environment kapsamında hazırlanan ve Dragon's Teeth DLC'si ile gelen ve özellikle TDM tarzını seven oyuncuların beğendiği Pearl Market haritasının gece savaşını gösteren oynanış videosu bir hayli başarılı, Battlefield topluluğun bir parçası olan Westie'in videosu ile  Battlefield 4'de ne denli değişiklikler olacağını görme şansı yakalıyoruz.