Battlefield 4 Bir Haftalığına Ücretsiz Oldu!

Battlefield 4 Bir Haftalığına Ücretsiz Oldu!

Dice'ın geliştiriciliğini yaptığı Battlefield 4, bazı insanlar tarafından büyük rağbet görse de dünyanın en fazla oynanan FPS oyunlarından birisi. Savaş ortamını mükemmel bir şekilde oyunculara gösteren Battlefield 4'ü 168 saatliğine yani 1 haftalığına origin üzerinden ücretsiz oynayabilirsiniz.

Şimdi yani 7 Ağustos tarihinden yola koyularak oyunu 14 Ağustos tarihine kadar ücretsiz oynayabilirsiniz. Oyunda dilerseniz senaryo mod'unu, dilerseniz de çok kişili modu ile oynayabileceksiniz. Bunla beraber bu bir haftalık zamandan sonra oyunu almak isterseniz oyuna istediğiniz yerden devam edebileceksiniz. Oyunu Origin hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Peki nedir bu Origin ?

Dünyada tanınmış olan Electronic Arts firması tarafından yapılmış, Steam uygulamasının bir benzeri, işleyişi ve görevi olan, Electronic Arts oyunlarının tanıtım sayfaları ile içeriklenmiş, oyun denemelerini indirebileceğiniz ya da orijinal oyunları para ile alıp oynayabileceğiniz, oyunlardaki achievement puanlarınızı görebileceğiniz ve arkadaşlarınızla Çok Kişili ve Co-Op oyunları oynayabileceğiniz bir uygulama.