Battlefield 1 They Shall Not  Pass DLC Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Battlefield 1 They Shall Not Pass DLC Tanıtım Videosu Yayınlandı!

DICE ve Electronic Arts Battlefield 1'in sunulacak ilk genişletme paketi olan They Shall Not Pass'in tanıtım videosunu paylaştı

They Shall Not Pass, Premium Pass kullananlar için 14 Mart'ta çıkış yapacak. Ancak Premium Pass kullanmayanlar DLC'ye 28 Mart tarihinde satın alabilecek.

They Shall Not Pass oyuna, Fransız ordusu ile beraber, Verdun Heights, Fort Vaux, Soissons, Rupture gibi Fransa temalı 4 harita getirecek. Aynı zamanda They Shall Not Pass yeni bir mod daha getirecek.

Yeni Oyun Modu: CEPHE HATTI

Oyunun amacı, her iki takımda aynı anda aynı bayrağı ele geçirmeye çalışıyor. Bu bayrak alındıktan sonra aynı kapışma başka bir bayrak için yapılıyor. Düşman üssünü ele geçirdikten sonra oyun rush tarzına dönüyor, telgraf direklerini savunmaya yada ele geçirmeye çalışılıyor.

Aynı zamanda yeni sabit silah (New Stationary Weapon), üst sınıf siper akıncısı (Trench Raider Elite Class), hücum tank topu (Assault Tank Gun) ve çelik bir behemot (Pilot A Steel Behemoth), They Shall Not Pass ile oyuna eklenecekler listesinde yer alıyor. İçeriklerin Türkçe açıklamalarına  ulaşabilirsiniz.