Batman Arkham Origins Blackgate Sistem Gereksinimleri

Batman Arkham Origins Blackgate Sistem Gereksinimleri

Arkham Origins tarafından geliştirilmiş olan oyun, çizgi film görünümü ve geliştirilmiş dinamikleri ile oyun dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Batman oyunlarının meraklısı çok fazla. Oyun aynı zamanda film olarak da uzun yıllardır karşımızda olduğu için oyun olarak da karşımıza çıkması, oyun severlerin beğenisini almasını sağladı. Batman: Arkham Origins Blackgate bu oyunda akışkan çizgi film yapısı ile karşımıza çıkıyor. Batman oyunda yandan görünüş hali ile gösterilmiş. Dövüş tekniklerinin de çok basitleştirildiğini görüyoruz. Batman: Arkham Origins Blackgate Sistem Gereksinimleri incelendiğinde ise her özellikteki sistemde oynanabilecek bir oyun görüyoruz.

Batman filmlerini seviyorsanız, Batman: Arkham Origins Blackgate oyununu da seveceğiniz kesin. Oyun teknik açıdan incelendiğinde grafik bakımından başarılı gelişmelerin olduğunu görebiliriz. Dövüş tekniklerinin ve oyun dinamiklerinin kolaylaştırılması ile daha keyifli hale gelen oyunda aynı zamanda ses efektlerinin de gelişmiş olduğunu görüyoruz. Dövüş tekniklerinde sorun olan tek durum zamanı tutturmak. Oyunda zamanı tutturamadığımız zaman çok çabuk yenilebiliyoruz. Batman: Arkham Origins Blackgate Önerilen Sistem Gereksinimleri ile oynandığında grafik dokularının kalitesini ve aralarda giren efektleri çok daha kolay görebiliyoruz. Minimum özelliklerde oynandığında da bu özellikleri görebiliyoruz.  Oyunun bir özelliği de 2,5 boyutlu olması. Ekranın içine girebiliyor ve ya dışarıdan bakabiliyoruz. Yandan görünüşlü oyunlarda farklı bir tarz sunan bu özellik bugün tüm oyunlarda kullanılmak istenen bir özellik.

Batman: Arkham Origins Blackgate Minimum Sistem Gereksinimleri ile oynandığında oyunun tüm özelliklerini yine görebiliyoruz. Minimum sistem gereksinimlerinin tek dezavantajı görsel efektleri tam olarak göremememiz. Oyunun konusu ise Batman’in Catwomen’ı soygun yaparken yakalaması ile başlıyor. Kovalamaca sırasında tüm dövüş tekniklerini kullanabiliyoruz. Grafik dokularında bazı yerlerde kalitesizlik olsa da bu oyunda rahatsız edici bir durum değil. Farklı özellikleri ile bu eksikliği kapatan bir oyun olarak beğeni alıyor. Dövüş tekniklerinin çok basitleştirilmiş olması oyunda zorlanmaları ortadan kaldıran bir durum.

[baslik]Batman: Arkham Origins Blackgate Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

Batman: Arkham Origins Blackgate Minimum Sistem Gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi :Win Vista 32 ya da daha üst bir versiyon
 • İşlemci :Core 2 Duo E4600 2.4GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 4800+
 • RAM : 2 GB
 • Gerekli Boş Harddisk Alanı : 15 GB
 • Ekran kartı :GeForce GT 630 GDDR5 ya da Radeon HD 3850(+512MB)
 • DirectX :DX 10
Batman: Arkham Origins Blackgate Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi :Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon
 • İşlemci :Core i5-750 Quad 2.66GHz ya da Phenom II X4 965
 • RAM : 4 GB
 • Gerekli Boş Harddisk Alanı : 15 GB
 • Ekran kartı :GeForce GTX 560 ya da Radeon HD 6950(+1024MB)
 • DirectX :DX 11

Batman: Arkham Origins Blackgate ile ilgili 4 adet oyun için ekran görüntüsünü ve Sistem Gereksinimlerinin detaylarını 2. sayfada bulabilirsiniz.

Batman: Arkham Origins Blackgate Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum özelliklerde oynanan oyunlarda grafik özellikleri ya da ses özellikleri çok net görülemiyor. Bunun için oyun geliştiriciler tavsiye edilen sistem gereksinimlerini konusunda israrlıdır. Ama minmum özellikler ile de oyunların keyfi çıkarılabiliyor. Batman: Arkham Origins Blackgate Minimum Sistem Gereksinimleri için işletim sistemi olarak Win Vista 32 ya da daha üst bir versiyon, işlemci olarak Core 2 Duo E4600 2.4GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 4800+, 2 GB RAM, 15 GB boş harddisk alanı, GeForce GT 630 GDDR5 ya da Radeon HD 3850(+512MB) ekran kartı, DX 10 için DirectX gerekiyor.

Batman: Arkham Origins Blackgate Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Sistem gereksinimleri konusunda araştırma yapanlar önerilen sistem gereksinimlerinin farkını açıkça görebilirler. Batman de önerilen sistem gereksinimleri ile oynandığında farklı bir keyif veriyor. Batman: Arkham Origins Blackgate Önerilen Sistem Gereksinimleri için İşletim sistemi olarak Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon, işlemci olarak Core i5-750 Quad 2.66GHz ya da Phenom II X4 965, 4 GB RAM, 15 GB RAM, GeForce GTX 560 ya da Radeon HD 6950(+1024MB) Ekran kartı ve DirectX :DX 11 gerekiyor.