Batman: Arkham Knight'tan yeni oynanış videosu geldi

Batman: Arkham Knight'tan yeni oynanış videosu geldi

Rocksteady tarafından geliştirilen Batman: Arkham Knight'ın çıkışına 1 aydan kısa bir süre kala yeni bir oynanış videosu geldi.

Rocksteady'nin ellerinde şekillenen Batman: Arkham serisi, Batman: Arkham Origins oyununun ardından tekrar Rocksteady'nin ellerinde şekillenmeye devam ediyor. Gücünü Unreal Engine 3 oyun motorundan alan Batman: Arkham Knight oyununun çıkışına bir aydan kısa bir süre kala, oyundan ardı ardına yeni videolar gelmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan dual play oynanış videosu ve oyunda yer alacak kötü karakterlerin tanıtıldığı bir videonun ardından, oyunun 7 dakika uzunluğunda geniş kapsamlı bir oynanış videosu yayımlandı.

Batman: Arkham Knight’ın Dual Play oynanış videosu paylaşıldı

Batman: Arkham Knight’ın kötü adamları tanıtıldı

Yayımlanan oynanış videosunda, Batman serisinin unutulmaz karakterlerinden Poison Ivy'yi görüyoruz. Bunun yanı sıra serinin yeni oyunuyla birlikte beklenen en büyük özelliklerden biri de Batman'ın aracı Batmobile'ı kullanabilecek olmamız. Merakla beklenen bu özelliği yayımlanan yeni oynanış videosu ile birlikte görebiliyoruz.

Batman: Arkham Knight Sistem Gereksinimleri

PlayStation 4, Xbox One, Linux, OS X ve PC platformları için geliştirilmekte olan Batman: Arkam Knight, 23 Haziran 2015 tarihinde piyasaya çıkacak.