Batman: Arkham Knight'ta yükleme ekranı olmayacak!

Batman: Arkham Knight'ta yükleme ekranı olmayacak!

Rocksteady Studios tarafından geliştirilen Batman: Arkham Knight'ın çıkışına sayılı günler kala oyundan yeni bilgiler geldi.

Rocksteady'nin geliştiriciliğini üstlendiği Batman: Arkham Knight'ın çıkışına sadece birkaç hafta kaldı. Çıkışa yaklaştığımız her geçen gün oyunla ilgili yeni detaylar elde ediyoruz.

Batman: Arkham Knight oyununun geliştirilme sürecinde yönetmen koltuğunda oturan isim Sefton Hill, oyunla ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu.

Batman: Arkham Knight’tan Batmobile yarış videosu!

Sefton Hill yaptığı açıklamada Batman: Arkham Knight oyununun başından sonuna kadar, hiçbir yerinde yükleme ekranı görmeyeceğimizi ve bu durumun kendileri için önemli bir şey olduğunu söylüyor. Hill, ana hikaye modunu bitirdiğimiz zaman New Game Plus özelliğinin kilidinin açılacağını söylüyor. New Game Plus isimli bu özellik sayesinde oyuna baştan başladığımız zaman kilidini açtığımız tüm araç gereçleri hiçbir sınırlama olmaksızın kullanabileceğiz. Açıklamalarının devamında Batmobile ile ilgili yeni bilgilere de yer veren Hill, Batmobile'ın Drone Virus isimli bir özelliğe sahip olacağını söylüyor. Bu özellik ile birlikte çevremizdeki droneları ele geçirebileceğiz ve tamamen kendi istediğimiz doğrultusunda onları yönetebileceğiz.

Haziran ayında çıkacak oyunlar

Batman: Arkham Knight, 23 Haziran 2015 tarihinde yeni nesil konsollar ve PC platformunun yanında Linux ve OS X için de çıkış yapacak.