Batman: Arkham Knight'ın PC sürümünün satışı durduruldu!

Batman: Arkham Knight'ın PC sürümünün satışı durduruldu!

Warner Bros Games son yaptığı açıklama ile Batman: Arkham Knight'ın PC platformundaki performans sorunlarını çözene kadar oyunun satışını durdurduğunu açıkladı.

Son zamanlarda PC platformundaki performans sorunları nedeniyle oyun gündeminden düşmeyen Batman: Arkham Knight'ın geliştiricisi Rocksteady, geçtiğimiz günlerde oyunun PC platformundaki performans sorunlarının farkında olduklarını ve sorunun en kısa sürede çözülebilmesi için oyunun PC portunu yapan firma ile işbirliği içinde çalıştıklarını duyurmuştu. Oyunun PC portunu daha çok konsol oyunları üzerinde çalışan Iron Galaxy ekibi yapmıştı.

Rocksteady, Batman: Arkham Knight’ın teknik sorunlarını çözmeye çalışıyor

Batman: Arkham Knight'ın dağıtımcısı Warner Bros Games, resmi forumunda yaptığı açıklamada Batman: Arkham Knight'taki performans sorunlarını ciddiye aldıklarını belirterek, oyunun satışlarını söz konusu sorun çözülene kadar durduklarını açıkladı. Warner Bros Games, müşterilerine önem veren bir firma olduklarına vurgu yaparak, PC kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmak için böyle bir adım attıklarını açıkladı.

Oyunu Steam dışından satın alan oyuncular support.wbgames.com adresinden geri iade konusunda elinden geldiklerince yardımcı olacaklarını açıkladı. Oyunu Steam üzerinden satın alan kullanıcılar ise help.steampowered.com adresinden paralarının iadesini talep edebilirler.

Steam Oyun İade Desteği Geldi