Batman: Arkham Knight, Nvdia Gameworks ile harika görünüyor

Batman: Arkham Knight, Nvdia Gameworks ile harika görünüyor

Uzun bir geliştirilme süreci yaşayan Batman: Arkham Knight'ta kullanılan Nvdia Gameworks teknolojileri oyuncuları heyecanlandırmaya yetti.

Rocksteady tarafından geliştiriciliği üstlenilen Batman: Arkham serisinin dördüncü oyunu olacak olan Batman: Arkham Knight için geçtiğimiz günlerde yeni bir video yayınlandı. Yayınlanan bu yeni videoda Batman: Arkham Knight oyununda kullanılan Nvidia Gameworks teknolojilerinin sunduğu görsel yenilikler tanıtılıyor.

Batman: Arkham Knight’ta yükleme ekranı olmayacak!

Batman: Arkham Knight'ta kullanılan Nvdia Gameworks teknolojilerinin oyuna getirdiği yenilikler arasında en dikkat çekenin duman ve sis efekti olduğunu söyleyebiliriz. Çevre ile etkileşimli olarak hareket eden sis ve duman efektleri oyuna gerçeklik hissi katmayı başarmış. Öte yandan geliştirilmiş yağmur efekti, kağıtların uçuşması ve bir çok görsel yenilik Nvdia Gameworks teknolojileri ile Batman: Arkham Knight'a renk katıyor. Düşük donanıma sahip oyuncuları üzen bu durmun bu teknolojilerin oyunda performans düşüklüğüne sebebiyet verip vermeyeceği henüz bilinmiyor. Bu sorunun cevabını 23 Haziran tarihinde Batman: Arkham Knight çıkış yaptığında öğreneceğiz. Oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

Bilgisayarınızın Batman: Arkham Knight için hazır olup olmadığını öğrenmek için Batman: Arkham Knight Sistem Gereksinimleri başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.