BADLAND: Game of the Year Edition çıkış tarihi açıklandı

BADLAND: Game of the Year Edition çıkış tarihi açıklandı

Frogmind, Blitworks, ve Frozenbyte stüdyolarının işbirliği içinde geliştirdiği BADLAND: Game of the Year Edition oyununun çıkış tarihi açıklandı.

Frogmind Games'in mobil platformlar için geliştirdiği başarılı oyunu BADLAND'in yeni nesil konsollar ve PC platformu için bu bahar çıkacağı bilinen Game of the Year Edition oyununun kesin çıkış tarihi açıklandı.

Mobil platformlarda büyük bir ivme yakalayan oyun, ilk olarak iOS, daha sonra Android, daha sonra da Windows Phone mağazasındaki yerini almıştı. Mobildeki bu büyük ilgiyi diğer platformlarda da devam ettirmek isteyen Frogmind, Game of the Year Edition adı altındaki yeni oyununun resmi çıkış tarihini açıkladı ve oyunla ilgili yeni bir video paylaştı.

Oyun 27 Mayıs tarihinde PlayStation 3, PlayStation 4, PS Vita ve PC'deki yerini alacak. Oyunun Xbox One sürümü ise 29 Mayıs'ta mağazalara girecek. Oyunun Wii U için ne zaman çıkış yapacağı yakın zamanda açıklanacak.

Yeni nesil konsollar ve PC'deki yerini önümüzdeki günlerde alacak olan oyunun yayımlanan "Klonların Yaşamı" isimli videosuna baktığımızda ilk göze çarpan yenilik oyuna eklenen yeni bölümler oluyor. Ayrıca mobildeki dört kişilik CO-OP özelliğinin bu sürümde de yer alacağı görülüyor.