Assassin's Creed: Syndicate için 30 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

Assassin's Creed: Syndicate için 30 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

Ubisoft stüdyolarında geliştirilen Assassin's Creed: Syndicate için 30 dakikalık yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Geçtiğimiz günlerde Assassin's Creed: Syndicate için yapılan bir canlı yayında oyunun E3 demosu oynandı. Bu canlı yayında 30 dakika boyunca Assassin's Creed: Syndicate'in demosu oynandı.

Yayınlanan oynanış videosuna baktığımız zaman serinin önceki oyunlarında görmediğimiz, Assassin's Creed: Syndicate ile seride bize bir ilki yaşatacak olan Grapling Hook benzeri bir eşya kahramanımızın kontrolünde olacak.

Oyunun yapay zekasını hafiften inceleme fırsatı bulduğumuz bu oynanış videosuna baktığımız zaman oyunda bazı eksikliklerin olduğunu görüyoruz. Örnek olarak kahramanımız düşmanlar arasında atlayıp katliam yaparken, çevredeki diğer düşmanların bizi görememesi gibi can sıkıcı hatalar mevcut.

Tüm bunlar dışında Assassin's Creed: Syndicate'te bizi bekleyen birçok yan görev olacak. Assassin's Creed: Syndicate, ilk olarak konsol platformunda boy gösterecek. Assassin's Creed Syndicate, 23 Ekim 2015 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Oyunun 2015'in dördüncü çeyreğinde PC için piyasaya çıkması planlanıyor. Oyunun yayınlanan 30 dakikalık oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

{{unknown}}