Alien Isolation Sistem Gereksinimleri

Alien Isolation Sistem Gereksinimleri

Aksiyon oyunları arasında geliştirilmiş grafikleri ile dikkat çeken Alien: Isolation, son zamanların kaliteli oyunları arasındaki yerini aldı. Alien: Isolation Sistem Gereksinimleri bakımından oldukça yüksek özelliklere sahip. Aksiyon oyunlarından beklenen heyecan ve adrenalin oyunda bol miktarda kendini gösteriyor. 7 Ekim tarihinde piyasalara sürülen oyunun çok da takipçisi vardı. Alien: Isolation Önerilen Sistem Gereksinimleri ile oynandığında korku oyunlarından olan beklentiyi karşıladığını görüyoruz.

Creative Assembly tarafından geliştirilmiş olan Alien: Isolation, grafikleri ve ses efektleri bakımından oldukça iyi özellikler ile karşımıza geliyor. Korku ve aksiyon oyunları konusundaki eksikliklerden olan çevresel detayların ya da ses efektlerinin kalitesizliği, bu oyunla biraz daha iyileştirilmiş görülüyor. Alien: Isolation Minimum Sistem Gereksinimleri ile oynandığında da heyecan ve keyif veriyor. Tam performansta oynanarak daha keyif verici hale geliyor. Teknik olarak incelendiğinde oyun dinamiklerinin basitleştirilmiş olduğunu görüyoruz. Oyun dinamiklerinin geliştirilmiş olması, oyunda ilerlemek ile ilgili yaşanan sıkıntıya son veriyor. Bu sayede oyuna daha iyi hakim olabiliyoruz.

Alien: Isolation aksiyon ve korku oyunları kategorisinde bu senenin en iyi oyunları arasında yer almayı başardı. PC dışında PS3, PS3, XBOX ONE, XBOX 360 için de çıkan oyun, oyun konsollarında daha başarılı bir performans gösteriyor. Grafikleri üzerinde sıkı bir çalışma yapılan oyun bizi korkutmayı başaran oyunlar arasında yer alıyor. Korku oyunları bildiğiniz gibi çoğu zaman monotonlaşıyor ve oyun ilerledikçe sıkıcı bir hal alıyor. Alien: Isolation Önerilen Sistem Gereksinimleri ile oldukça heyecanlı bir oyun süreci sunuyor. Konu olarak gerçekçilik aramayanlar için ideal bir korku ve aksiyon oyunu. Sistem özelliklerinden beklentisi biraz yüksek olsa da korku oyunlarından beklentilerinizi karşılaması ile takip edilen oyunlar arasında yer alıyor.

[baslik]Alien: Isolation Sistem Gereksinimleri;[/baslik]

Alien: Isolation Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (32bit)

İşlemci: 3.16Ghz Intel Core 2 Duo E8500

Bellek:  4GB RAM

Gerekli Boş Harddisk Alanı: 35GB

Ekran Kartı: 1GB DirectX 11 destekli AMD Radeon HD 5550 veya Nvidia GeForce GT 430

Alien: Isolation Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64bit)

İşlemci: AMD: Phenom II X4 955 veya INTEL: Core 2 Quad Q9650

Bellek: 8GB RAM

Gerekli Boş Harddisk Alanı: 35GB

Ekran Kartı: 2GB DirectX 11 destekli AMD Radeon R9 200 serisi veya GeForce GTX660

Alien: Isolation Minimum Sistem Gereksinimleri

Aksiyon ve korku oyunları içinde kalitesi ile kendini gösteren Alien: Isolation Minimum Sistem Gereksinimleri ile oynandığında da istenen keyfi verebilen bir oyun. Minimum sistem gereksinimleri için işletim sistemi olarak Windows 7 (32bit), işlemci olarak 3.16Ghz Intel Core 2 Duo E8500, 4GB RAM, 35GB boş harddisk alanı,  1GB DirectX 11 destekli AMD Radeon HD 5550 veya Nvidia GeForce GT 430 ekran kartı gerekiyor.

Alien: Isolation Önerilen Sistem Gereksinimleri

Alien: Isolation oyunundan tam performansta keyif almak için önerilen sistem gereksinimlerini deneyebilirsiniz. Alien: Isolation Önerilen Sistem Gereksinimleri için işletim sistemi olarakWindows 7 (64bit), işlemci olarak AMD: Phenom II X4 955 veya INTEL: Core 2 Quad Q9650, 8GB RAM, 35GB boş harddisk alanı, 2GB DirectX 11 destekli AMD Radeon R9 200 serisi veya GeForce GTX660 video kartı gerekiyor. Oyun özellikle yeni nesil konsollarda istenen keyfi sunabilen bir oyun olarak görülüyor. Oyun geliştiriciler özellikle oyun konsollarında oynanmasını tavsiye ediyorlar. PC için de geliştirilen oyun son zamanların en kaliteli oyunları arasında görülüyor.