A Monster's Expedition Sistem Gereksinimleri

A Monster's Expedition Sistem Gereksinimleri

Draknek & Friends tarafından geliştirilen ve yine Draknes tarafından yayınlanan, konusunda insanlar hakkında bilgi almayı seven canavarların yer aldığı sevimli ve bir o kadar da rahatlatıcı açık dünya bulmaca oyunu olarak karşımıza çıktı. Dünyanın en iyi bulmaca tasarımcıları tarafından geliştirilen A Monster's Expedition, 2020 Eylül ayında piyasaya sürüldü.

A Monster's Expedition oynanış

A Monster's Expedition oyununda insanlık tarihini öğrenmek için yollar oluşturmak için ağaçları devirerek birçok yeni dünya keşfedilecek. İncelemeciler tarafından da oldukça beğenilen A Monster's Expedition için genel olarak keşfedilmesi gereken gerçek bulmaca tutkunları için olmazsa olmaz bir oyun olarak değerlendiriliyor.

A Monster's Expedition Sistem Gereksinimleri

Bu oyunu bilgisayarınızda sorunsuz ve akıcı bir şekilde oynayabilmek için bazı PC sistem gereksinimi için donanım seviyeleri gerekmektedir. A Monster's Expedition oyununu rahatlıkla oynayabileceğiniz minimum sistem gereksinimleri aşağıda yer almaktadır.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri
  • İşlemci: SSE2 destekli yonga seti
  • Bellek RAM: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB NVidia veya ATI ekran kartı, Intel HD Graphics 3000 ve üzeri
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir boş alan

A Monster's Expedition kaç gb? Oyun dosya boyutu açısından en az 1 GB boş disk alanına ihtiyaç duyuyor. Oynayabileceğiniz en ucuz grafik kartı Intel HD 3000'dir. A Monster's Expedition sistem gereksinimleri, en az 2 GB RAM'e ihtiyacınız olacağını gösterirken oyunu sorunsuzca çalıştırmak için en az Intel Pentium 4 2.00GHz CPU işlemci gereklidir.

A Monster's Expedition kaç gb

A Monster's Expedition, Windows 7+ ve sonraki sürümlere sahip PC sisteminde çalışacaktır. Ayrıca Mac ve Linux sürümleri de vardır. Daha fazla oyun için sistem gereksinimleri arıyorsanız Bozuktus.com elinizin altında. Bizi takip etmeyi unutmayın.