75 Milyon Kullanıcılı Fallout Shelter Şimdi Steam'da!

75 Milyon Kullanıcılı Fallout Shelter Şimdi Steam'da!

14 Haziran 2015 günü piyasaya sürülen Fallout Shelter, şimdi de PC platformunun ağababası Steam'da. İsteyenler bilgisayarlarına ücretsiz olarak indirebilirler!

Piyasaya önce Android ve iOS'ta çıkan oyun, başarılı bir grafik çizince diğer platformlara da sirayet etmesi uzun sürmedi. Bugüne kadar 75 milyonluk bir oynayıcı kitlesine ulaşan oyunun PC platformuna ilk çıkışı da olmayacak. 2016 yazında oyun, bilgisayar kullanıcılarının erişimine Bethesda'nın kendi sunucuları üzerinden açılmıştı. Ancak şimdi kullanıclar, Steam başarımları kazanma ve Steam bulut desteğinden faydalanma şansına sahipler. Ayrıca Steam'dan oyuna dair ürünleri de satın almanız mümkün.

Bugün itibariyle tüm platformları kapsayan yeni bir güncelleme geldiğinin müjdesini verelim. Güncelleme ile oyuna 30 yeni görev, kısıtlı bir zaman için de özel ödüller kazanabileceğiniz "Easter Quest" dahil olacak.

Fallout Shelter Nedir?

Oyundaki amacımız, Fallout'un kıyamet sonrası senaryosundan sonra hayatta kalabilen sığınmacılar için işlevsel bir sığınak inşa etmek. Oynadığınız sürece sığınağınızın ihtiyaçlarını gidermeye ve sığınağınızı geliştirmeye çalışıyorsunuz. Bunlar dışında sığınak sakinlerinizi ödüller için görevlere göndermeniz de mümkün. Oyun kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayan platformlar arası geçiş imkanı da sağlıyor. 75 milyonluk kullanıcı kitlesinin Steam hamlesinden nasıl etkileneceğini hep birlikte göreceğiz!

Merak edenler oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirler!