GTA 5 Araba Modları

GTA 5 Araba Modları

Rockstar Games tarafından yayınlanan GTA 5 çıkış yaptığı tarihten bugüne kadar belki de popülerliğini en az seviyede kaybeden oyunlardan biridir. Uzun süredir piyasada bulunan oyun için aynı zamanda bir çok mod bulunuyor. GTA 5 araba modları

Bu yazımızda sizler için en çok beğenilen ve indirilen GTA 5 araba modlarından bazılarını ele aldık. Araların dünyaca ünlü otomobil markaları yer alırken aynı zamanda ülkemizde de kullanılan ve sevilen bazı otomobil markaları da yer alıyor. Hazırsanız en çok sevilen GTA 5 araba modlarına geçiş yapalım.

En Çok İndirilen GTA 5 Araba Modları

2014 McLaren P1

2014 McLaren P1

GTA 5 araba modlarının ilk sırasında 2014 McLaren P1 aracı yer alıyor. Bu mod ilk çıktığında oldukça sade bir görünüme sahiptir ancak daha sonra yapılan güncellemeler ile birlikte motor görünümü ve otomatik silecekler gibi çeşitli detaylar eklendi.

Mod şimdiye kadar 853,060 kere kullanıcılar tarafından indirildi ve 3,475 kere beğenildi. Oyunu oynarken benim de severek kullandığım araba modellerinden biriydi. Bu mod'u indirmek ve yüklemek için buraya tıklamanız yeterlidir.

2017 Nissan GTR

2017 Nissan GTR

Listemizin ikinci sırasında ise 2017 model Nissan GTR yer almaktadır. Bu normal bir Nissan GTR modeli gibi değil Tuning yapılmış halidir. Ayrıca araç içi ve dışında yüksek çözünürlüklü materyaller kullanılmıştır. Bunun yanı sıra, araç oyunun orijinal boya işlerini desteklemektedir. Ayrıca araç Tuning edilebilir. Bu da garajda istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Bunu yapmak genellikle mod yapımcıları için oldukça zor ve uğraş vericidir.

Araç modunun sayfasına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterlidir. Şimdiye kadar 953,333 kere indirildi.

2015 Ferrai LaFerrari

2015 Ferrari LaFerrari

2015 Ferrari LaFerrari listemizde bulunan ve en çok indirilen Ferrari modellerinden biri. Arabanın zaten kalitesine diyecek yok, görünümü harika, aynı zamanda son gelen güncellemeler ile birlikte arabada bulunan birçok hata giderildi. Araba, mod yapımcısının söylediğine göre yeniden düzenlenmiş bir sürümdür.

Aracın bazı özellikleri şunlardır:

  • Gerçek hayata bulunan otomatik spoiler.
  • Arabanın ölçüleri gerçek hayattaki gibidir.
  • Yüksek kalitede araç içi aydınlatma.

Ve daha birçok özellik mevcut. Mod'u indirmek istiyorsanız buraya tıklamanız yeterlidir.

Lamborghini Reventon

Lamborghini Reventon

Araç listemizin dördüncü sırasında Lamborghini Reventon yer alıyor. Arabanın 10.0 versiyonundan itibaren yan kanatları başka bir mod olmadan çalışmaktadır. Lamborghini'nin tüm ihtişamını ve güzelliğini ortaya koyan bu modlu aracı mutlaka indirmenizi tavsiye ederim.

Araç içerisinde yüksek kaliteli materyaller kullanılmıştır ve GTA 5'in kendi grafiği ile birleşince ortaya muhteşem bir görüntü çıkmış. Mod şimdiye kadar 778,052 kere indirilmiş ve 2,216 kişi tarafından beğenilmiş. Aracı indirmek ve yüklemek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Bozuktus olarak biz de sizlerle yeni açmış olduğumuz mod kategorisinin ilk konusuna GTA 5'i eklemek istedik. İlerleyen zamanlarda GTA 5, ETS2 ve çok daha fazla oyunun modlarını sizler ile paylaşacağız. Ayrıca bu modların nasıl yüklenilmesi gerektiğine dair bir rehber yazımızda yakında sizlerle olacak. Bizi takip etmeye devam edin!