Cyberpunk 2077 İçin Yeni Bir Mod Yayınlandı

Cyberpunk 2077 İçin Yeni Bir Mod Yayınlandı

Bu hafta çevrimiçi olarak piyasaya sürülen yeni bir

Cyberpunk 2077

modu, oyunda eksik olan oldukça hoş bir özellik sunuyor.

Uyarlanabilir Grafik Kalitesi modu (The Adaptive Graphics Quality), oyun içeriğine bağlı olarak otomatik olarak değişen 6 farklı grafik ön ayarı sunar ve oyuncuların Cyberpunk 2077'yi her zaman en iyi şekilde deneyimlemelerini sağlar. Mod ayrıca, kullanıcıların Bloom ve benzeri gibi diğer grafik ayarlarını değiştirmesine izin veren bir Tweak menüsüne sahiptir.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 Adaptive Graphics Quality Modu Nasıl İndirilir?

Mod yapımcısı, modun sayfasında yazdığı açıklamada : "Oyun içeriğine bağlı olarak grafik kalitesini otomatik olarak değiştirin. Night City'yi rastgele keşfederken ultra ayarlara sahip bir "Varsayılan" ön ayara, FPS'nize en çok ihtiyaç duyduğunuz zaman için bir "Savaş" ön ayarına ve oyunun nasıl görünmesini istediğiniz zaman için "Fotoğraf Modu" ön ayarına sahip olun." diye yazdı.

Mod'un toplamda 6 ön ayarı vardır. Bunlar:

  • Default
  • Combat
  • PhotoMode
  • Vehicle
  • Cutscene
  • Menu

Oyunu monitörünüzün desteklediğinden daha yüksek bir çözünürlükte çalıştırmanıza olanak sağlayacak NVIDIA DSR/AMD VSR özelliğini ayarlamak da yararlıdır. Bu sayede Fotoğraf Modu açıldığında otomatik olarak 4K'ya geçiş yapabilirsiniz.

Ayrıca bazı dahili grafik ayarlarını değiştirmenize izin veren bir "Tweak" sekmesi de var.

Cyberpunk 2077 Uyarlanabilir Grafik Kalitesi modu, Nexus Mods'tan indirilebilir.

Cyberpunk 2077 artık PC, PlayStation 4, Xbox One ve Google Stadia'da mevcut. Oyun yıl sonundan önce PlayStation 5, Xbox Series X ve Xbox Series S için çıkacak.

Oyun Modları