The Sims 3 En İyi Hileler

The Sims 3 En İyi Hileler

The Sims 3 En İyi Hileler

Gerçek hayat simülasyonunu dibine kadar yaşatan bir oyun olarak piyasaya sürülen TheSims 3 oyununun birçok işe yarar hilesi bulunmaktadır. The Sims 3, özellikle kadın oyuncular tarafından büyük bir heyecan ve mutlulukla tercih edilerek oynanıyor. The Sims 3’te birçok önemli gerçek hayata dair işleri yapabilmenizden dolayı büyük bir ilgiyle oynanıyor. TheSims 3 hileleri, sizler için burada yayınlanıyor. The Sims 3 en iyi hileler, sizlerle bu içeriğimizde paylaşılıyor.

TheSims isimli yaşam simülasyonu oyun serisinin üçüncü oyunu olarak piyasaya sürülen TheSims 3, ilk defa 2 Haziran 2009 tarihinde oyun tutkunlarıyla bir araya geldi. Tek oyunculu oyun moduyla yayınlanan TheSims 3, kısa zaman içerisinde oyuncuların göz bebeği olmayı başardı. TheSims 3 oyuncularının tasarımcıları arasında Ray Mazza, EricHoimberg-Weidler, JuanCuster ve Matt Goes gibi isimler bulunuyor. Bu tasarımların gelişmesinde rol oynayan stüdyolar arasında Maxis, TheSimsStudio ve IronMonkeyStudios yer alıyor.

Android, iOS, BlackBerry, Bada, Xbox 360, Playstation 3, Windows, Nintendo DS gibi işletim sistemlerinde çalışarak birçok oyuncuyla buluşabilen bir oyun olarak öne çıkan TheSims 3, gerçekten oynanış açısından rahat ve insanlar tarafından sevilerek oynanmaktadır. Uzun seneler geçmesine rağmen hatta TheSİms 4’ün piyasaya sürülmesine karşın halen daha oyuncular tarafından büyük bir keyifle oynanabiliyor. TheSims 3, sade ara yüzü sayesinde daha dikkat çekici oluyor.

THE SIMS 3 HİLELERİ

TheSims 3 hileleri, oyuna eklemek amacıyla ilk olarak CTRL + SHIFT + C tuşlarına basmak gerekmektedir. Bu komutu yaptığımızda kenarda çıkacak arama bölgesine hileleri yazıp Enter tuşuna basmak gerekiyor.

KACHING – 1000 Dolar gibi bir simoleon eklemenizi sağlar.

MOTHERLODE – 50.000 dolar kadar para kazanmanızı sağlar.

testingCheatsEnabledtrue– Debugmodun açılmasına yardımcı olur

FAMILYFUNDS – Sizin tarafınızdan belirttiğiniz aileye para ekleme yapar.

solwMotionViz – Oyunun yavaşlatılmasını sağlar.

HELP – Help yazmanız ve enter tuşuna basmanızla beraber önünüze hilelerin listesi çıkacaktır.

jokePlease – Konsola sallamasyon bir şaka yapmanızı sağlar.

Babyboom– Evlere bebek ve bebek bakıcılarını dahil eder.

Buydebug – Gizli nesneleri görmenizi sağlar.

Bu hileler TheSims 3’te en çok kullanılan hilelerdir.