Call of Duty: Black Ops Cold War Yeni Hilesi İle Aynı Anda 5 Silah Kullanılıyor

Call of Duty: Black Ops Cold War Yeni Hilesi İle Aynı Anda 5 Silah Kullanılıyor

Cold War oyununda bir Reddit kullanıcısının gözlemlediği yeni hile yöntemi ile oyun kuralları baştan yazılacak gibi görünüyor. Call of Duty: Black Ops Cold War oyuncularının aslında sıkça karşılaştığı ve oyun içi dengeleri tamamen değiştiren hatalara veya birçok yeni hilelere çok aşina. Oyunda görülen yeni hile ise bir oyuncuyu neredeyse zirveye çıkarabiliyor. Bu hile yöntemi oyuncu karakterine aynı anda 5 silah kullanma ve çok hızlı hareket kabiliyeti getiriyor.

Bildiğiniz üzere Call of Duty: Black Ops Cold War oyununda toplamda iki silah ile çok oyunculu online modlarda oyun oynanabiliyor. Bunlar keskin nişancı ve tüfek benzeri öncü silahlarla beraber tabanca, pompalı tüfek gibi ikinci silahlar olarak yer alıyor. Ama gel gör ki yeni hile ile bir oyuncu toplamda 5 silaha birden sahip olabiliyor.

Cold War Oyununda 5 Silah Alma Hilesi

Reddit platformunda bir kullanıcı yayınladığı gönderide Call of Duty: Black Ops Cold War oyununu bugün oynadığı sırada 4 silaha sahip olan bir oyuncuya denk geldiğini ve bu oyuncunun normale göre oldukça hızlı hareket ettiğini diğer kullanıcılarla paylaştı.

Taşıdıkları silahlar oyunda bulunan tüm standart kurallara aykırı ve oyuncular da maça girdikleri andan itibaren tam zırha sahip görünüyor. Bazı oyuncular bunun basit bir bug olabileceğini düşünürken, diğerleri oyuncunun kasıtlı olarak bir hile kullandığına kanaat getiriyor.

cold war çok silah alma hilesi

Taşıdıkları silahların oyun içi kurallara aykırı olduğunu ve hatta bu oyuncuların oyuna başladıkları andan itibaren geliştirilmiş bir zırha sahip olduklarının altını çizdi. Birçok Reddit kullanıcısı bunun hileden ziyade oyun içi bug olabileceğini düşünürken birçok üye ise yeni bir hile olduğu konusunda hemfikir görünüyor.