GTA 5 KOLAY PARA KAZANMA YOLLARI

GTA 5 KOLAY PARA KAZANMA YOLLARI

Online olarak da oynayabileceğiniz bu oyun işin içerisine birde arkadaşlarınızda eklenirse oldukça keyifli bir hale geliyor. Ki bu keyfi elde etmenizi sağlayan bir diğer unsur ise para. Gerçek hayatta da durum böyle iken oyunlarda olmaması mümkün gelmiyor. Gta oynarken kıyafet satın almak, araç almak ve araçlara özel bakım yaptırıp ekipmanlar edinmek, oyun içerisinde eğlence, silah satın almak gibi aktiviteler para ile mümkün olmakta. Durum böyle olunca oyundan daha fazla zevk almanız kazanacağınız paralara bağlı. Eğer oyun içi parayı emeğinizle elde etmek istiyorsanız sizlere göstereceğimiz adımları takip edip uygulayarak. Gta 5 de daha fazla para kazanabilir, oyunun keyfini daha da arttırabilirsiniz.

Atlamamız gereken bir konu ise oyuna gerçek paralar yatırarak oyun içi para satın alabilirsiniz ama buna durumunuz elvermiyor ise ya da emek göstererek istediğiniz paralara ulaşmak istiyorsanız işte Gta 5’de para kazanmanın kolay yolları.

ATM Pususu

Herhangi bir ATM’nin yanında pusu kurup oraya gelecek olan insanları gasp ederek çok yüksek meblağlar olmasa bile para kazanabilirsiniz.

Zırhlı Araçlara Gasp

Diğer bir yol ise çokta bilindik bir para kazanma yöntemi olan zırhlı araçlara gasp olacaktır. Araçları gördüğünüz zaman şoförlerini vurun ve öldürün daha sonra kasa kapılarını ister silah yardımıyla ister de bomba yardımıyla patlatın. Kasada ki parayı hemen toplayanın ve kaçın çünkü o sırada polisler peşinize çoktan düşmüş olacaktır.

Market-Dükkân Soygunu

Gta serilerinde para kazanmanın en kolay yollarından bir diğeri ise dükkân ya da market soygunudur. Hele ki daha büyük iletmeler tercih ederseniz kazanacağınız para da o oranda artacaktır. Market kapısından içeriye silah ile girdiğiniz taktirde kasiyerler soygun için gelmiş olduğunuzu anlayacaklardır ki hemen kasadan paraları çıkartacaklardır. Burada unutmamanız gereken şey eğer birden fazla kasa varsa silahı hepsine ayrı ayrı doğrultup hepsini toplamak.

Ufak Bir Hile ile Sınırsız Para

Oyunun yapım açığı olan bir sebepten dolayı oyunda gizli bir para kutusu bulunuyor. Bu kutuyu temin ettiğinizde para kazanıyorsunuz ve her karakter değişiminde bu kutu yenileniyor yani tekrar tekrar para kazanabiliyorsunuz.