Outlast Trials Hikayesi ve Çıkış Tarihi

Outlast Trials Hikayesi ve Çıkış Tarihi

Korku oyunları için hareketli bir döneme hazır olun. Ardı ardına iddialı korku oyunu yapımlarının gelmesini beklediğimiz zamanlara girdik çünkü ardı ardına korku oyunları duyuruluyor. İşte bu oyunlar içerisinde belki de en iddialı olanlarından birisi de Outlast Trials olacak.

Outlast serisinin yeni oyunu olarak duyurulan Outlast Trials, üçüncü oyunun yerini alacak ve bu kez hikaye sıralı bir şekilde devam etmeyecek. Bu sefer hikaye bizi işin başına, geçmişe götürecek. Bu yönüyle de zaten oyun birinci ve ikinci yapımdan biraz olsun uzaklaşacak.

Peki, iddialı korku oyunları arasında yerini şimdiden alan bu oyunu ne zaman göreceğiz ve en önemlisi de oyun nasıl bir hikayeye sahip olacak?

İlginizi Çekebilir: Horizon Zero Dawn PC Son Satış Rakamları

Outlast Trials Hikayesi Dikkat Çekici

Yeni korku oyunu bu kez Soğuk Savaş yıllarında geçecek. Soğuk savaş yıllarına geri dönüş yapacağız ve kendimizi bu dönemde savaşta öne geçmek için yapılan insan deneylerinin içerisinde bulacağız.

İnsanlar üzerinde zihin yıkama ve zihin kontrolü testlerinin yapıldığı zamanları konu edinecek olan oyunda, bu yönde denemeler yapılmış ve beyni sıfırlanmış olan insanlardan kaçmaya çalışacağız. Oyuncuların zihin kontrolü testlerinden kaçması, tesisler içerisinde kendisine saldıran ve zihinleri ele geçirilmiş olan insanlardan kurtulması gerekiyor.

[embed]

Yine korku yönü ağır basacak olan oyunda, gerilim yönü de dikkat çekecek. İddialı oyunun iliklerimize kadar bize korku salacağı kesin ama çıkış tarihi kesin değil. Firma Outlast Trials duyurusunu yaparken yeni oyunun 2021 yılında çıkacağını söyledi ama ay gün olarak tarih vermedi. Bunun için de ekstra bir açıklama gelmesini beklemek gerekecek. Şimdilik elimizde fragman var ve biz de bu fragmanla yetinmiş olalım.