Epic Games'te bu hafta hangi oyun ücretsiz? Ücretsiz oyunlar da belli oldu

Epic Games'te bu hafta hangi oyun ücretsiz? Ücretsiz oyunlar da belli oldu

Bu hafta Epic Games Store, bir ücretsiz oyun daha sunuyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu Doors - Paradox ve 8 Şubat'a kadar Epic Games Store'da ücretsiz olarak erişilebilir olacak.

Oyuncuların en büyük ikinci kale olan Epic Games Store, her hafta sunduğu ücretsiz oyun fırsatlarıyla kullanıcıları mutlu etmeye devam ediyor. Son olarak, Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunları erişime açıldı ve gelecek hafta sunulacak ücretsiz oyunlar da belli oldu.

HAFTANIN ÜCRETSİZ OYUNU AÇILDI!

Epic Games Store'un bu haftaki ücretsiz oyunu olan Doors - Paradox, 8 Şubat'a kadar erişilebilir olacak. Doors - Paradox, kısaca bir macera ve bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir. Oyunda, çeşitli el yapımı 3D dioramalarda ilerleyerek ve gizli ipuçlarını takip ederek ilerliyorsunuz.

Hatırlatmak gerekirse, oyunu 8 Şubat 2024 Türkiye saati ile 19:00'a kadar Epic Games üzerinden kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Böylelikle kalıcı olarak sizin olacak. Oyunun mağaza sayfasına aşağıdan erişebilirsiniz.

Epic Games ayrıca, gelecek hafta sunulacak bir sonraki ücretsiz oyunları da duyurdu. Korku temalı bir rol yapma oyunu olan Doki Doki Literature Club Plus! ve Rogue-Lite türündeki Lost Castle, 8 Şubat ile 15 Şubat tarihleri arasında kullanıcılara sunulacak.