Doom Eternal Çoklu İstila Modu İptal Edildi! Yerine Hangi Mod Geliyor?

Doom Eternal Çoklu İstila Modu İptal Edildi! Yerine Hangi Mod Geliyor?

Doom Eternal oyunu için daha önce bildirilen çoklu İnvasion modunun iptal edildiği ve yerine Horde modunun geleceği duyuruldu. Oyunun geliştiricisi Id Software, daha rekabetçi olacak Battlemode ve tek oyunculu bir moda yönlenecek.

Id Software'nin Doom Eternal oyununda diğer oyuncuların oyunlarına girmeye ve düşmanları kontrol altında tutmak için düşünülen Invasion modunun yerine tek oyunculu "Horde" modunu kullanacağını açıkladı.

Doom Eternal Oyununda Mod Değişikliği

Bazı faktörler göz önünde bulundurularak İstila modunun yerine tek oyunculu "Horde" modunun geliştirilmesine odaklandıklarını ifade eden Id Software, bu modun oyun içinde oyunculara daha çok çeşitlilik ve mücadele sağlayacağına emin olduğunu bildirdi. Bunun yanında çok daha rekabetçi rütbe tabanlı bir yapıda olan Battlemode'un geliştirilmesi üzerinde de çalışmalar devam ediyor.

doom eternal invasion modu iptal

Doom Eternal oyunu geçtiğimiz yıl Mart ayında piyasaya çıkmıştı. Sonrasında birçok etkinlik gören oyun üzerinde çalışmalar ara verilmeden devam etti.

Bethesda'nın Microsoft çatısına katılmasının ardından Xbox Game Pass servisine Doom Eternal oyunu da eklendi ve geliştirici Id Software bu durumla ilgili olarak "Doom evreninde anlatacak çok hikayeleri olduğunu" belirtmişti. GTA 6 Vice City haberi için bizi takip edin.