Crash Bandicoot 4 Ön Sipariş Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Crash Bandicoot 4 Ön Sipariş Fiyatı ve Çıkış Tarihi

PlayStation konsollarda efsane olmuş oyunları düşündüğünüz zaman, aklınızda ilk canlanacak oyunlardan biri mutlaka Crash Bandicoot olacaktır. 24 yılı aşkın bir süredir yoluna devam eden oyun, artık bir klasik olarak da görülmekte. Hatta birçok oyuncu sırf serinin devam hikayesini öğrenmek için yeni oyunu henüz görmeden, siparişini veriyor. İşte bu şekilde sipariş verebileceğiniz yeni oyun Crash Bandicoot 4 için de aynı durum geçerli.

Çevrimiçi oyuncu desteği sunacak olan yeni oyun için sevindirici haberler de var. Öyle ki oyun bundan 3 gün öncesinde ön siparişlere açıldı. Biz de dedik ki yine ön sipariş vermek isteyen kullanıcılar için yeni oyunun fiyatından ve oyundan söz edelim.

İlginizi Çekebilir: Call of Duty Hack İddiaları Detaylandı

Crash Bandicoot 4 Oyunun Hikayesi Nasıl? Fiyatlar Hangi Aralıkta?

Bir kere şunu söyleyelim ki seri bozulmuyor. Hikaye üçüncü oyunun kaldığı yerden devam ediyor. N.Tropy ve Neo Cortex zamanı parçalayarak oyuna yeniden dönüyor. Bu kez çoklu evrenlere bir saldırı planlamaya başlayan ikilinin karşısında duruyoruz ve dünyaları kurtarmaya çalışıyoruz.

Bu kez çevrimiçi oyun keyfini de beraberinde getirecek olan Crash Bandicoot 4, sadece PS4 konsollara gelmeyecek. PS4 oyun konsollarının dışında Xbox One, Series S ve Series X konsollar için de çıkış yapılacak.

[embed]

Yeni yapımın ön sipariş fiyatları ise birazcık yüksek tutulmuş. Eğer Sony konsolunuz varsa ve yapımı satın almak istiyorsanız 469 TL ön sipariş bedeli ödemeniz gerekiyor. Eğer Xbox oyun konsollarınız varsa o zaman da 470 TL, yani aynı parayı vermeniz gerekiyor.

Oyunu ön siparişte verdiğiniz zaman, 2 Ekim tarihinde yapıma ulaşacaksınız. Resmi olarak çıkış tarihi 2 Ekim olarak açıklanmıştı.