Alan Wake Remastered Sızdırıldı, 5 Ekim'de Piyasaya Sürülebilir

Alan Wake Remastered Sızdırıldı, 5 Ekim'de Piyasaya Sürülebilir

Listeler, Ekim ayında bir 'Alan Wake' remasterının PS5 ve Xbox Series X'e geleceğini ima ediyor.

Alan Wake'in yeniden canlandırılmasının uzun süredir devam eden mırıltıları sadece bir miktar hak sahibi olabilir. Tanınmış dedektif Wario64, 5 Ekim'de PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S'de çıkacak Alan Wake Remastered oyunu için Rakuten listelerini tespit etti. Mağaza sayfaları yenilikler hakkında hiçbir şey söylemiyor, ancak 2010 psikolojik gerilim filminin yeniden düzenlenmesinden bekleyeceğiniz çözünürlük iyileştirmelerini ve diğer yükseltmeleri göreceğinizi varsaymak güvenli.

Remedy, son 11 yıldır Microsoft'un müttefiki oldu ve Alan Wake ve Quantum Break gibi yüksek profilli oyunları Xbox ve PC'ye özel olarak piyasaya sürerken, bir avuç oyunu (Ölüm Rallisi yeniden başlatma gibi) mobil cihazlarda yayınladı. Ancak geliştirici, 2019'da Alan Wake'in yayın haklarını geri aldı ve PlayStation'da Control'ün ve (nihayetinde) Nintendo Switch'in piyasaya sürülmesiyle platform bağımsızlığının sinyalini verdi.

Stüdyo, çevrimiçi nişancı CrossfireX gibi özel oyunlarla Microsoft'u desteklemeye devam edecek. Bununla birlikte, listeler Remedy'nin ufkunu genişletmek istediğini gösteriyor - birçok PlayStation sahibinin ilk kez denemediği oyunları yeniden canlandırmak da dahil.

alan-wake-remastered-sizdirildi-5-ekimde-piyasaya-surulebilir.png