Oyun HaberleriOyuncu GündemiPC Oyunları

Outlast ve DLC’si Whistleblower Tamamen Ücretsiz Oldu!

Korku oyunu severler tarafından verilen oylar sayesinde Steam‘da %96 gibi oldukça yüksek bir beğenilme oranına sahip olan Outlast ücretsiz oldu! Humble Bundle üzerinden dağıtılmaya başlanan oyuna ait sayfaya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

[linkbox tur=”humblebundle” link=”https://www.humblebundle.com/store/outlast-deluxe” boyut=”2GB” gelistirici=”Red Barrels” fiyat=”$28.98″]Outlast Deluxe Edition[/linkbox]

Dilerseniz verilen Steam anahtarını Steam’de kullanarak oyunu kütüphanenize ekleyebilir, dilerseniz de Humble Bundle tarafından sağlanan bağlantı ile Outlast için 2GB, Outlast: Whistleblower için 3GB indirme yapmanız ve oyunu bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Direk indirme yerine BitTorent seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca Mac ve Linux için sağlanan bağlantılar ile oyunu Mac ve Linux’a da indirerek oynayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

      1. Yalan haber olduğu açık neden halen silmeden duruyor anlamadım hem de en başlarda haber yazarınız mı yok da eski haberi halen tutuyorsunuz burada.

      2. Bir çok oyun gibi içerikte bahsettiğimiz oyun da haberini yaptığımız tarihte Humble Bundle’da ücretsiz olarak dağıtıldı, ortada yalan diye bir şey yok. Yazılan içerikler websitelerinde kalıcı olurlar, silinmeleri gibi bir durum söz konusunu olamaz, böyle bir durumda site ciddi anlamda zarar görür. Web’de yayın yapan tüm haber siteleri için bu durum böyledir. Bozuk Tuş olarak faaliyetlerinizi durdurduğumuz için artık yeni içerik girmiyoruz, bu nedenle en son yazılan içerikler görüyor.

        Bu cevap sizin için yeterli olmadıysa haberi yaptığımız “21 Eylül 2017” tarihi için Humble Bundle’a doğrudan e-posta atarak bu tarihte Outlast ve DLC’si Whistleblower’ı ücretsiz olarak dağıtıp dağıtmadıklarını sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu