PC Oyunları

Metal Gear Rising’in Sistem Gereksinimleri belli oldu

Uzunca bir süredir Konami ve Platinium Games‘in PC için hazırladığı Metal Gear Rising: Revengeance için en sonunda haberler gelmeye başladı, az önce Çıkış Tarihini sizinle paylaşmıştık, şimdi ise sistem gereksinimlerini haberini siz değerli okurlarımız ile paylaşıyoruz.
Konami ve Platinium Games’in uzun süreden beri PC’ye uyarladığı Metal Gear Rising: Revengeance için en nihayetinde bir tarih verildi. Belirtilenlere göre Metal Gear Rising, yeni yılın hemen başında PC’ye geliyor.
Konami tarafından yapılan açıklamada Metal Gear Rising: Revengeance’in PC için belirlenen sistem gereksinimleri aşağıdaki gibi.
Minimum Sistem Gereksinimi:
İşletim Sistemi: XP, Vista, Win. 7 veya Win. 8
İşlemci: Intel Core i5 2400
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTS 450
Depolama Alanı: 25 GB
Önerilen Sistem Gereksinimi:
İşlemci: Intel Core i7 3770
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 650
Sistem Gereksinimlerinin yanı sıra oyunun fiyatı da gelen bilgiler arasında, PC için satış fiyatı 19.99 dolar olarak belirlenen Metal Gear Rising’in Pc sürümü daha önce konsollar için çıkmış olan üç DLC’yi de kapsıyor olacak. son olarak verilen bilgiye göre oyun Steamworks olacak bu demek oluyor ki Steam harci kaynaklardan satın almış olduğunuz oyunu Steam üzerinden aktif etmeniz gerekecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu