Free to PlayPC Oyunları

League of Legends’in yeni karakteri Ekko’nun tanıtım videosu yayınlandı

League of Legends’in resmi youtube kanalında geçtiğimiz günlerde yeni bir video yayınlandı. Ekko: Seconds isimli bu videoda yeni şampiyon Ekko yer alıyor. 

Yayımlanan bu videoda Ekko karakterinin sinematik bir filmi yer alıyordu. Riot Games henüz şampiyon hakkında detaylı bir bilgi vermedi. Şampiyonun hangi rolde oynayacağını ve yeteneklerinin ne olacağı hakkında bir bilgi yer almıyor. Videoda Ekko karakterinin zamanı geri alabildiğini görüyoruz. Bu da şampiyonun ne gibi yeteneklere sahip olacağı konusunda bizi meraklandırıyor.

MSI2015‘de canlı olarak yayımlanan video hemen ardından League of Legends‘in resmi Youtube kanalındaki yerini aldı.

League of Legends resmi kanalında yayımlanan orjinal dilindeki videoyu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz ya da hemen aşağıdan League of Legends Türkiye resmi kanalında yayımlanan Türkçe tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Pbe sızdırılmıştı ses kaydı ve riot bunun üzerine 2 sonra paylaştı video’yu
    Hangi lane oynayacağını bilmiyoruz ama mid lane’ne azir geldi sup’a bard geldi junle’la Reksai Adc’ye Kalista TopLane hero cıkmamıstı uzun süredir bir ihitimal’de olsa top lane’ne cıkacak gibi duruyor bakalım detayılı birşekilde şampiyon tanıtıldığında göreceğiz :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu