Oyun HaberleriPC OyunlarıSteam

Half-Life 2’nin grafikleri yenilendi

Bir yandan Half-Life 3’ün çıkıp çıkmayacağı sosyal medyada tartışılırken, Topluluk Yapımı Mod ile Half-Life 2’nin grafikleri yenilendi.

Bir çok takipçimizin de bildiği gibi oyuncular Half-Life 3‘ün çıkmasını ciddi anlamada istiyorlar ancak Valve Half-Life 2‘den daha iyi bir Half-Life 3 yapamamaktan çekindiği için henüz bu konuda yıllardır hiç bir ilanda bulunmuyor. Ancak Steam‘deki Half-Life 2’deki oyun topluluğu seriyi yaşarmak için bir çok fedakarlıkta bulunarak modlar yapmaya devam ediyor, henüz çıkış yapmamış bir mod olsa da çıktığında Half-Life 2’yi tekrar oynamanız için bir sebebiniz daha olacak gibi görünüyor.

Topluluk Yapımı Mod için Half Life 2: Update ismini uygun görüldü, modu tamamen oyuncuların geliştirmesine rağmen Valve bu durumdan memnun olmuş gibi görünüyor ve Modu onaylıyor.

Mod sayesinde oyunda başta gölgeler ve ışıklandırma olmak üzere bir çok grafik detayında iyileştirme bulunuyor ve oyunculara daha iyi grafik kalitesinde Half Life 2 oynama imkanı tanıyor, tüm bunların yanı sıra aşağıdaki videoda da göreceğiniz gibi bir çok oyun hatası ve bug’da düzeltiliyor.

Yarın yayınlanacak olan Modun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu