Garanti BBVA kart olanlara 3 bin TL hediye yatacak: Yarından sonraya kadar mobilden başvuru yapın!

Garanti BBVA kart olanlara 3 bin TL hediye yatacak: Yarından sonraya kadar mobilden başvuru yapın!

Garanti BBVA’da hesabı olanlara yönelik bir açıklama yapıldı. Garanti Bankası, 3 bin TL verecek. Garantili olan kişiler 3 bin TL kampanyasından yararlanabilecek. Kampanyaya katılım için süre verildiği günler öncesinden bildirilmişti. Buna göre kampanyanın yarından sonra süresi dolacak.

Garanti Bankası, yeni müşterilerine 3 bin TL hediye edecek. Söz konusu kampanya için 31 Mart tarihine kadar katılım sağlanabilecek. Garanti BBVA’dan yapılan kampanya açıklamasına göre, şubeye gitmeye gerek kalmadan Garanti Bankası müşterisi olanlar kredi kartı başvurusunu yapıp, 1000 TL harcamaya 1000 TL kazanacak.

GARANTİ BBVA KAMPANYA AÇIKLAMASI;

25-31 Mart 2024 tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 30 Nisan’a kadar yapacakları ilk 1000 TL’ye 1000 TL sonraki her 1000 TL’ye 500 TL toplam 3000 TL’ye varan bonus kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya personel kartlar dahil değildir.

Kampanyaya sanal kartlar dahildir.

Kazanılan bonuslar 4 Mayıs – 4 Haziran 2024 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.

Kullanılmayan bonuslar 5 Haziran 2024 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 3000 TL bonus kazanabilir.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, nakit avans işlemleri,bonus kullanımları dahil değildir.

Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.

Kampanyaya emekli promosyon kampanyasından yararlanan müşteriler dahil değildir.

Garanti BBVA Mobil’i indirip ilk kez Garanti BBVA’lı olan müşterilere yönelik kampanyalar ile birleştirilemez.

Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.