Free to PlayOyun HaberleriOyuncu GündemiPC Oyunları

Dungeons 2, Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Kalypso Media tarafından çıkarılan Dungeons 2, HumbleBundle sitesinde kısa bir süreliğine ücretsiz! Normal fiyatı 29.99$ olan oyunu indirmek için 1 gün 7 saatiniz bulunuyor.

Dungeons 2, rol yapma ve fantezi türlerini barındıran bir strateji oyunu. Tekli ve çoklu oyuncu modları bulunan bu eğlenceli oyunu kaçırmamanızı tavsiye ediyorum. Ne yazık ki, oyunun Türkçe dil desteği bulunmamakta.

Oyuna sahip olabilmek için bu sayfaya girip ilk önce bir HumbleBundle hesabı açmanız gerekiyor. Hesap açtıktan sonra “Add to Cart” butonuna basıp sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. Ardından gelen kodu, Steam‘da etkinleştirebilirsiniz.

Oyunun trailer’ini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dungeons 3, sonbaharda PS4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Belki ilk defa sizin vesilenizle böyle bir etkinliği değerlendirecek arkadaşlar için ek bilgi verelim; HumbleBundle hesabı açtıktan sonra mailinize aktivasyon linki gelecek, bu sitedeki hesabınızı aktif ettikten sonra, steam hesabınızla HumbleBundle’a giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptığınızda oyunu sepetinize ekleyin ve satın alın. (zaten ücretsiz olarak gözükecektir) Otomatik olarak sayfa yönlendirilecek ve “Your key was sent to -mailiniz-” şeklinde mesaj göreceksiniz yani Steam üzerinden oyunu kütüphanenize eklemek için gerekli olan Key’imiz mailimize gönderildi. Mailinize gelen linke tıklayarak Key’i kopyalıyoruz ve Steam üzerinden sağ üstte “oyunlar”a tıklayıp ardından “Steam’de ürün etkinleştir” veya ekranın en altında “+ OYUN EKLE” butonuna tıklayıp aynı şekilde “Steam’de ürün etkinleştir” seçeneğine tıklayarak ileri ileri diyoruz ve kopyaladığımız Key’i buraya yapıştırarak oyunu kütüphanemize ekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu