Oyun HaberleriOyuncu GündemiPC OyunlarıPlayStation 4Xbox One

2017’de Denuvo Koruması ile Çıkış Yapacak Oyunlar

Bildiğiniz üzere her yıl birçok üst düzey yapım korsana yenik düşerek piyasada yerini alıyor ve oyuncular hiçbir ücret ödemeden oyunları indirerek oynayabiliyor. Oyuncular bu durumdan bir hayli memnun olsa da oyun geliştiricilerinin harcadığı meblağlar göz önünde bulundurunca, geliştiricilerin ettiği zararı düşünmek pekte zor değil.

Bunun üzerine oyun geliştirici firmaların oyunlarının korsana düşmemesi için aradığı koruma sistemi için yardımlarına Denuvo yetişiyor. Bir süredir birçok yapım Denuvo korumasıyla piyasaya sürüldü, kimisi kısa sürede kırılarak piyasada yerini aldı kimisi ise uzun süre korsana yenik düşmedi. Denuvo korumasıyla çıksa da kırılabilen oyunlar mevcut ki günümüzde şuanda Denuvo koruması da bir nevi alt edilmiş durumda. Yinede Denuvo korumasıyla kırılan oyunlarda bazı oyun içi problem yaşanabiliyor bu da yine oyuncuyu oyunu satın almaya itebiliyor.

Her şeye rağmen Denuvo korumasını halen daha büyük firmalar kullanmakta. 2017 yılında çıkacak olan üst düzey yapımların bir kısmı da Denuvo korumasını kullanacak. Bizde bu oyunları sizler için derledik. 2017 yılında Denuvo ile korunacak olan oyunlar şu şekilde:

 Geliştirici  Oyun  Çıkış Tarihi
 Ubisoft  Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands  7 Mart 2017
 Ubisoft  For Honor  14 Şubat 2017
 Ubisoft  South Park: The Fractured But Whole  2017
 CI Games  Sniper: Ghost Warrior 3  4 Nisan 2017
 Konami  Metal Gear Survive  2017
 THQ Nordic  Elex  2017
 Bethesda  Prey 2  2017
 CI Games  Lords of the Fallen 2  2017
 Electronic Arts  Mass Effect: Andromeda  Mart 2017

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu