Çıkış TarihiFree to PlayGaleriOyun HaberleriOyuncu GündemiPC OyunlarıPlayStation 3PlayStation 4Xbox 360Xbox One

2015 Yılında Çıkacak FPS Oyunları

Oyun sektörü tam gaz ilerlemeye devam ediyor. Peki 2015 yılında çıkması planlanan yeni oyunları merak ettiniz mi? İşte beklenen yeni oyunlar.

[reklam]

Battlefield: Hardline

Battlefield: Hardline

Battlefield serisi tam gaz ilerlemeye devam ederken BF3 ile BF4 arasında bir oyun olan Battlefield Hardline bizleri karşılıyor. Oyunda bu sefer daha ufak haritalarda polis ve hırsız olarak iki grubun birbirleri ile çatıştığını görüyoruz. Esas hedefimiz ise takım olarak en çok parayı elde edebilmek. Bunun için de yine takım olarak savaşmamız gerekiyor. Aksi halde oyunu kaybetme olasılığımız oldukça yüksek.

Tıpkı eski oyunlarında olduğu gibi Hardline içerisinde de çeşitli sınıflar bulunuyor. Bu sınıfların isimleri değişse de sembolleri aynı olduğundan hemen ne olduklarını kolayca anlayabiliyoruz. Şu anda Beta aşamasında olan ve 20 Mart 2015 tarihinde tam sürümünün piyasaya sürüleceği oyunda 4 farklı mod da bulunacak. Bu modlarda tıpkı para çalmak gibi farklı amaçlarla iki takım karşı karşıya geliyor. Yani aslında oldukça zevkli bir oyun diyebiliriz. Beta sürümü ilk çıktığında grafikleri ve oynanışı nedeniyle oldukça fazla eleştri alan Battlefield Hardline bakalım tam sürümü ile bizleri neler sunacak hep beraber göreceğiz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu