GaleriOyun HaberleriPC OyunlarıSteam

20 TL’den Ucuza Alabileceğiniz En İyi 20 Oyun

Steam, tüm oyuncuların mutlaka kullandığı ve kaliteli oyunların bulunduğu bir oyun havuzudur. Bu oyun havuzunda neredeyse piyasadaki tüm başarılı oyunlar bulunmaktadır. İster arkadaşlarınız ile, isterseniz de tek başınıza oynayabileceğiniz birçok oyun bulunan bu platformda havuzu kendine ait sunucularında online oyun oynama imkanı vermektedir. Steam bazı önemli günlerde ve dönemlerde indirim yapmakta ve birçok oyunu piyasaya fiyatının çok düşük fiyatlarına satabilmektedir.

Bu yazımızda sizlere Steam üzerinde satılan ve 20TL veya daha ucuza alabileceğiniz en kaliteli oyunları listeleyecek ve oyunlar hakkında kısa bilgiler sunacağız. Listeden hoşunuza giden ve ilgi alanınıza giren oyunları alabilirsiniz. Listemizde ilginizi çekebilecek oyunların bulunduğunu garanti edebiliriz. Ayrıca yorum yazarak bize oyunlar hakkında görüşlerinizi iletebilir, “Bu oyunda çok iyi” şeklinde tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

[baslik]1- DeadCore – 18,00 TL[/baslik]

5 Bits Games tarafından geliştirilen aksiyon oyunu olan DeadCore oyununun BANDAI NAMCO Entertainment tarafından yayımcılığı yapılmaktadır. Oyun büyük bir bulmaca ve labirent üzerine kuruludur. Oyunda sürekli olarak küplerin ve yolların üzerinde ilerlemeniz gerekiyor ve ilerledikçe küplerin konumu, aralarındaki uzaklık artıyor.  Oyunda yapmanız gereken tek şey zıplamak da değil tabi ki, içerisinde bulunduğunuz labirentte birçok zıplatma rampası bulunmakta. Elinizde bulunan silah ile bu rampaları pasif yaparak, rampalar tarafından fırlatılmayı engelleyebilmektesiniz.  Böylece istemediğiniz yönlere gitmeyecek ve daha fazla yol kat ederek rekorlarınızı tekrar tekrar kırabilirsiniz. Aksiyon ve bulmaca oyunlarını seven kişiler için bu oyun kaçırılmamalıdır.

[linkbox tur=”steam” link=”http://store.steampowered.com/app/284460″ gelistirici=”5 Bits Games” boyut=”4 GB” fiyat=”18 TL”]DeadCore[/linkbox]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu